Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DooIT Poszukuje Zdolnych Programistów, Grafików, Webmasterów i innych!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

b78wr7K.png
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Zapewne wszyscy z was znają takich gigantów jak Google, Microsoft, Facebook, 
Pozornie różne firmy jednak wszystkie je łączyła wizja, wizja stworzenia czegoś wielkiego!

Ten post kieruje do wszystkich zdolnych, kreatywnych, dążących do celu osób, które chcą uczestniczyć w tworzeniu wielu projektów na miarę wcześniej wspomnianych gigantów.

 

Jednak właściwie czym jest DooIT? 
DooIT jest to projekt mający na celu zrzeszenie najzdolniejszych młodych polaków, pasjonatów programowania, grafiki, marketingu w celu stworzenia struktur, które będą podejmowały się tworzenia śmiałych projektów, Myślą przewodnią jaka towarzyszy mi przy organizacji tego jest to że wszystko będzie tworzone przez ludzi z pasją dla ludzi z pasją.


Pomysłów jak chcemy dojść na szczyt i równać się z wszelkimi gigantami są setki, jednak by je zrealizować potrzebujemy wielu zdolnych osób.

No dobrze ale co będzie miała z tego osoba, która do nas wstępuje? 

Przede wszystkim zdobędzie doświadczenie, zapewnimy komfort pracy z najlepszymi, miłą atmosferę i oczywiście jeśli projekt przyniesie zamierzony skutek zostanie przekształcony w legalnie działającą firmę a osoby biorące działające na rzecz DooIT otrzymają odpowiednie wynagrodzenie od swoich zasług, kto wie może właśnie czyta to przyszły kierownik działu IT? lub przyszły czołowy marketingowiec? 
No i oczywiście może kiedyś kupisz sobie Ferrari  ;) Każdy lubi Ferrari. 

 

Pamiętajcie Google zaczynał w garażu a dziś? dziś jest jedną z największych firm na świecie.

 

No dobrze ale jakie projekty będziemy realizować? Odpowiedź jest prosta od modyfikacji do minecrafta , przez gry komputerowe, po aplikacje na androida!
Jedynym ograniczeniem będzie nasza wyobraźnia!
 
Na zakończenie pozostaje mi tylko zaprosić was do udziału, kontaktu i zadawania pytań  :)

 

Kontakt:


PW na MPC
mail: [email protected]

 



Do Administracji: Proszę o nie zamykanie tematu! Nie jest to oferta pracy, Całość jest projektem obejmującym również tworzenie gier więc dział jest jak najbardziej adekwatny.

s4ElBud.png
Opublikowano

Ujmujące. Ale najpierw podstawa - co Ty potrafisz? Jak duży jest Twój zespół? Co wykonaliście?

 

Odpowiedź jest prosta od modyfikacji do minecrafta

Dość oryginalny początek jak na przyszłego giganta.

 

Pamiętajcie Google zaczynał w garażu a dziś?

Człowiek ciągle się czegoś nowego dowiaduje.

708121422388637873334.png

Opublikowano

 

 

Pamiętajcie Google zaczynał w garażu a dziś?

 

Byłem przekonany że to Apple zaczynał w garażu... :P

 

Jakbyś napisał czy twój/wasz team już coś osiągnął, no nie wiem może wydaliście już jakąś grę, lub modyfikacje do minkrafta? Chętnie bym zobaczył szczególnie opcje z grami PC i android :D

Cześć...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...