Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prezentacja nowego polskiego serwera DarkZ (WarZ stara wersja)


chillout999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://www.facebook.com/pages/Darkz/1602698453287070- fanpage emulatora :)

Chcialbym zaprezetowac wam Nowy Emulator Polskich Developerow :D Powstaje on malymi kroczkami i otwarcie tego serwera przewidywane jest na kwiecien/maj :)

Bedzie to stara wersja WarZ (Alpha) A co w nim?
 

- Wysoki loot

-Colorado

-Personal Lockery

-Dodanie bardzo dobrego antycheata

-Stack clip

-Unloadclip

-Zwiekszona pojemnosc plecaka

-Odblokowano Klany i Grupy

-Za zombiaka dostajemy tylko 1xp
-Brak glitchow
-Dobre community

LoadingScreen.png
-Wiecej rzeczy (soon)

Opublikowano

Cziterow w 100% nie bedzie :)

Lepiej nie obiecuj bo i tak będą, a później ludzie CI będa wypominać te twoje 100%. :D z 1xp za zombie to też troche przesada , chyba że nie będzie drzewka xD

 

@Edit Mówiąc że będą nie mam na myśli cały czas, tylko wiadomo że podjemiecie z nimi walke. Ale bądźmy szczerzy czity były, są i będą :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zrób drzewko, ale za zombie dawaj 200 XP i nie zmieniaj obrażeń broni, bo takie jakie są normalnie są idealne i na inne będzie się trudno przyzwyczaić... Wiem, bo grałem w ISS i emulatory, gdzie łącznie mam około 1200 przegranych godzin.

Opublikowano

Zrób drzewko, ale za zombie dawaj 200 XP i nie zmieniaj obrażeń broni, bo takie jakie są normalnie są idealne i na inne będzie się trudno przyzwyczaić... Wiem, bo grałem w ISS i emulatory, gdzie łącznie mam około 1200 przegranych godzin.

Lepiej zrobić bez drzewka żeby zrobić tak jak kiedyś żeby tylko kasa dropiła ...

 

mogli byście dodać straszne dźwięki takie jakie były kiedyś 

Opublikowano

Lepiej zrobić bez drzewka żeby zrobić tak jak kiedyś żeby tylko kasa dropiła ...

 

mogli byście dodać straszne dźwięki takie jakie były kiedyś 

Przewidujemy dodac cos takiego :D

Opublikowano

Przewidujemy dodac cos takiego :D

Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy proponuje też  abyście nie dodawali zbędnych elementów żeby nie było spadków fps.

 

Moglibyście  usunąć wszelką roślinność. Która i tak nie jest potrzebna 

Opublikowano

Roslinnosc bedzie taka sama jak w starym WarZ. Nie bedzie za to zarosnietych budynkow :D

To bardzo dobrze

 

1.Psuje optymalizacje

2.Psuje okropnie klimat 

 

mam pytanie kiedy otwarcie ? 

 

lub kiedy będzie szansa zagrać ? 

Opublikowano

@EnsonPL
Nie :)


To bardzo dobrze

1.Psuje optymalizacje
2.Psuje okropnie klimat 

mam pytanie kiedy otwarcie ? 

lub kiedy będzie szansa zagrać ? 

Szansa na zagranie bedzie za 1, max 2 miesiace :) Do wakacji powinnismy sie wyrobic

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...