Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# paid? Wiadomość od Joduska


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam nadzieje że bedzie paid i nie bedzie cracków bo polaczki biedaczki nie zapłacą marnych 30-50 złotych ten naród to porażka 

Opublikowano

mam nadzieje że bedzie paid i nie bedzie cracków bo polaczki biedaczki nie zapłacą marnych 30-50 złotych ten naród to porażka 

Sam jestes Polakiem.

a07a9c1d7603fee5.jpg

Opublikowano

mam nadzieje że bedzie paid i nie bedzie cracków bo polaczki biedaczki nie zapłacą marnych 30-50 złotych ten naród to porażka 

Crack już jest gotowy. Czekam teraz tylko na aktualizację offsetów ^^

Opublikowano

Crack już jest gotowy. Czekam teraz tylko na aktualizację offsetów ^^

 

Ty to lepiej już wyp**rdalaj, już raz narobiłeś szumu i wyleciałeś ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Może nawet być paid lecz nie tak drogi jak bol.

Opublikowano

Co tak wszyscy o Polakach, na crack czekają tez ludzie z zachodu co jest bardziej żenujące, bo 10 euro na zachodzie to jest niewiele (zależy od sytuacji finansowej)

Ale jak wiadomo, każdy woli mieć coś za darmo niż płacić.

Ale sytuacja jest odmienna w Polsce i krajach byłego bloku wschodniego czy tez Rosji czy Chinach gdzie te śmieszne 10 euro zaczyna być poważną suma pieniędzy.

>>>>EB DB<<<<      
 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...