Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak z banami na Cradosie?


Niezadbany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dalej lataja i banuja po logach, czy wrazenia juz im opadly?

To normalne, że co jakiś czas się logi sprawdza. Ciśniecie na WH, to płaczecie. ;)

Opublikowano

Z czasem was złapiemy ;)

Wystarczy ze poprosicie administracje mpc o ich ip z powodem lamania regulaminu waszego serwera (powinni sie zgodzic i dac wam ich adresy), reszte juz sami ogarniecie.

 

// Dla rozwiania Waszych wątpliwości: MPC nie udostępnia adresów IP użytkowników. @LittleBlack

Opublikowano

Wystarczy ze poprosicie administracje mpc o ich ip z powodem lamania regulaminu waszego serwera (powinni sie zgodzic i dac wam ich adresy), reszte juz sami ogarniecie.

 

ty tak serio?

 

Jak masz mózg to bana nie dostaniesz, szejk ma paypala  B)

Opublikowano

ty tak serio?

 

Jak masz mózg to bana nie dostaniesz, szejk ma paypala  B)

Jak masz 1000 zł na PayPalu to się dogadamy  B) Inaczej nawet nie piszcie do mnie. 

Poza tym ludzie są banowani często za WH, więc kwestia czasu i na kogoś z Was padnie.

Opublikowano

Bardzo mi przykro, ale banujemy na bieżąco.

2eDkdss.png

 

 

Serio skoro banujecie ''na bieżąco'' to dlaczego cwaniaku zasłoniłeś Nicki i datę (rozumiem identyfikator) i tak nicki tych postaci  mają ''bana'' to co za problem pokazać nick i datę ...

skoro się chwalisz to pochwal się po całości ... poza tym bardzo słabo pilnujecie jakoś gram na WH od tygodnia i jakoś bana nie mam więc słabo coś pilnujecie ...

Opublikowano

Serio skoro banujecie ''na bieżąco'' to dlaczego cwaniaku zasłoniłeś Nicki i datę (rozumiem identyfikator) i tak nicki tych postaci mają ''bana'' to co za problem pokazać nick i datę ...

skoro się chwalisz to pochwal się po całości ... poza tym bardzo słabo pilnujecie jakoś gram na WH od tygodnia i jakoś bana nie mam więc słabo coś pilnujecie ...

Te logi nie są dokładne, niekiedy pokazują osoby które nie mają WH ale mają 90% skuteczności. Dlatego nie ma autobana lecz przed każdym nadaniem zobaczysz kogoś z administracji.
Opublikowano

No rece opadają

strona poświęcona wspomagaczą a ci tu sie uskuteczniają no żal. ...

zbanujcie wiecej osób to sami tam będziecie grać ; D

Wtedy kowala tylko bedziecie pilnować czy nie hakuje ;)

Opublikowano

Up potwierdzam :)

Jak dostaniecie kiedy bana na dropa bo przewaznie na drop uzywacie WH i inne tam badziewie, z kasa lub drogocenymi KU no i inne tam to bedziecie wiedzieli :D 

Pozdrawiam i zapraszam serwer bardzo fajny :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serio skoro banujecie ''na bieżąco'' to dlaczego cwaniaku zasłoniłeś Nicki i datę (rozumiem identyfikator) i tak nicki tych postaci  mają ''bana'' to co za problem pokazać nick i datę ...

skoro się chwalisz to pochwal się po całości ... poza tym bardzo słabo pilnujecie jakoś gram na WH od tygodnia i jakoś bana nie mam więc słabo coś pilnujecie ...

Ponieważ On nie udostępnił logów. Gracze nie zobacza logów. :(

Opublikowano

@NeqGPlay ty tak na serio? przecież to forum o hackach botach i bugach a ty mówisz żeby mpcforum im ip dało bo łamiemy regulamin serwera.

<title>MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online</title>

Juz nie boty, bugi i hacki tylko multiplayer community.

 

Odpowiedz jest prosta jestes czystym zerem aby oszukiwac w grach online, zastanawiam sie jak ciezkie jest twoje zycie.

Opublikowano
<title>MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online</title>

Juz nie boty, bugi i hacki tylko multiplayer community.

 

Odpowiedz jest prosta jestes czystym zerem aby oszukiwac w grach online, zastanawiam sie jak ciezkie jest twoje zycie.

 

Dzieki za dawke humoru z rana.

PS. Jestes psychiczny XDDDDDDDDDD

tumblr_mxao8uPws31qadhufo1_540.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...