Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jakiej dywizji jesteś i jaka jest Twoja ulub. rola w drużynie?


Łu Kasz

Dywizja i Rola  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest Wasza ulub. rola i w jakiej dywizji jesteś?

    • Brąz
      9
    • Srebro
      31
    • Złoto
      27
    • Platyna
      31
    • Diament
      21
    • Challenger
      13
  2. 2. Wasza ulubiona pozycja?

    • Top
      33
    • Mid
      56
    • Jungle
      24
    • ADC
      43
    • Support
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od początku jakoś ciągnęło mnie do jungli i tak też zostało.

Moja ulubiona postać do jungli to Voliebar i Lee sin. :)

Opublikowano

Srebro, zbliżam się do Golda w tym sezonie, a moje pragnienia to Platynka/Diamond :3 

 

Głównie mainuję ADC (Jinx), a na midzie Ahri/Malza :) 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

s1/d1/chall ,jungle (lee sin)

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Platyna ale jakoś nie mam ulubionej roli. Raz mówię sobie że zaczynam ostro mainować junglę to zagram na niej z 4 gierki po czym mi się to nudzi(przeważnie po słabych meczach z mojej strony) i zaczynam grać na midzie, i tak w kółko. Do tego czasem dochodzi ADC ;x

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Platyna.. Lubię grać na midzie Orianna, Lux. Ale częściej gram suppkiem (Leona, Nami, Sona, Morgana - tymi postaciami najczęściej).

Opublikowano

Silver - Adc i top, czasem mid jak jest wolny :P

 

Adc - Vayne, Jinx, Corki, Graves. Ogólnie zagram każdym adc jakiego dostanę, każdy adc jest wyjątkowy na swój sposób i w każdym można odnaleźć potencjał :3 xD

Co do topa to lubię Fiorę, Jaxa i Riven.

Opublikowano

Diamond

 

Top - Riven (dla zasady)

 

Ulubiony lane Mid - Zed, Ahri, Syndra, Xerath, LeBlanc, Cassiopeia, Syndra, praktycznie każdy midder (jedynie za Ori nie przepadam), ale jakoś na solo q nimi nie gram, chyba, że Riven jest zbanowana/picknięta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...