Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bindowanie rzucania smoke - Zajęcie środka na de_mirage


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, na wstępie powiem, że zajęcie środka na mapie de_mirage = 50% wygrania rundy po stronie terro, dużo osób z wyższymi rangami to posiada, więc podrzucam.

 

Skopiujcie poniższy tekst

alias "+jumpthrow" "+jump;-attack" 
alias "-jumpthrow" "-jump" 
bind "v" "+jumpthrow"

Wklejcie do autoexec

\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg\autoexec

Smoke do okna

(stajecie w dokładnym miejscu na screenie i klikacie tylko "v")

 

okno-1.jpg?1426371880

 

okno-2.jpg?1426372071

 

Smoke do łącznika

(stajecie w dokładnym miejscu na screenie i klikacie tylko "v")

 

connector.jpg?1426371880

 

Tak wygłada efekt

 

calosc.jpg?1426371880

 

Na koniec komenda w konsoli

 

exec autoexec

 

Dla mało sprytnych gotowiec

 

Łapcie mój pliczek i wrzućcie do:

E:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg
Download:
Skan:

 

Dla jasności ustawiacie tylko kursor myszy w danym miejscu i klikacie "v" - nic więcej.

W razie pytań piszcie niżej, 100% zajęcie mida na mirage jest bardzo ważne ;-)

 

 

 

Można trochę zdjąć % za błędy z młodości?

Opublikowano

Witam, mi to nie działa w sensie nic się nie dzieje gdy naciskam v , wszystko po wrzucałem do autoexec itp. 

Zrob to co w poradniku, ale po wlaczeniu gry wpisz jeszcze jednorazowo autoexec lub auto exec.

alias "+jumpthrow" "+jump;-attack" 

alias "-jumpthrow" "-jump" 

bind "v" "+jumpthrow" Po co to kopiować co to da ? ;) 

Bind na rzucanie granatu, po kazde klikniecie "v" dzieją sie te same komendy, czyli smoke jest zawsze w 100% trafiony.

Opublikowano

Bardzo przydatny bind, dodam że znacznie ułatwia rzucanie smoke z longa do ct spawna na dd2. :D

+ ogólnie bind używany przez pro graczy, kiedyś widziałem jak Scream tak robił na pov.

Opublikowano

Mi to nie dziala, dodaje w autoexec.cfg to co napisales, w grze robie exec autoexec.cfg i lipa, klikam w grze V i nic..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jak klikam V to postać tylko skacze. Słabe

U ciebie chociaż skacze, u mnie nic się nie dzieje..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Może problem tkwi w tym że nie miałem pliku autoexec i go sam stworzyłem?

Ja zrobiłem ten plik i wpisał w notatniku i wszystko działa

­

Opublikowano

Łapcie mój pliczek i wrzućcie do:

E:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg

Download:

http://www.speedyshare.com/byCTE/autoexec.cfg

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/21aefc9d60b4fd3f640fb21ae3e63193297b73054dbd919b6e080597f66d9c88/analysis/1426700364/

Możecie jeszcze potem wejść w cs'a i w konsoli wpisać:

 

exec autoexec
Opublikowano

@NasteeR

Nie pomogło ;/

 

Wie ktoś jak zrobić żeby dzialało?

Może masz coś jeszcze zbindowanego pod "v", usuń wszystkie bindy z "v".

Opublikowano

Czyli coś z przyciskami myszy, może masz myszkę złą albo nie można jej bindować nie mam pojęcia, wszystkim moim znajomym działa, zresztą ludziom tutaj tez ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...