Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie VIP BoL


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was kiedyś krotko używałem bola teraz myślę czy się nie przesiąść na niego z L# ale mam parę pytań a mianowicie:

1. Chodzi o orb czy jest on w każdym skrypcie na postać czy jakiś oddzielny może do tego jest ? do last hitowania np.

2. Jaka z crashami teraz ? tzn wiadomo ze dopiero co up był wiec są ale tak ogolnie czy są jakieś problemy?

3. Czy wystarczy mi sam vip aby mieć mniej więcej to co na L#, ludzie zawsze piszą ze L#=BOL vip tak wiec się pytam jakie są wasze odczucia co do jakości skryptowa oraz ich ilość na dane postacie.

No to tyle, zaznaczam odrazu ze w grę oczywiście wchodzi tylko i wyłącznie bol vip bo free to wiem jak jest.

nowix flovers girl.png

Opublikowano

Witam was kiedyś krotko używałem bola teraz myślę czy się nie przesiąść na niego z L# ale mam parę pytań a mianowicie:

1. Chodzi o orb czy jest on w każdym skrypcie na postać czy jakiś oddzielny może do tego jest ? do last hitowania np.

2. Jaka z crashami teraz ? tzn wiadomo ze dopiero co up był wiec są ale tak ogolnie czy są jakieś problemy?

3. Czy wystarczy mi sam vip aby mieć mniej więcej to co na L#, ludzie zawsze piszą ze L#=BOL vip tak wiec się pytam jakie są wasze odczucia co do jakości skryptowa oraz ich ilość na dane postacie.

No to tyle, zaznaczam odrazu ze w grę oczywiście wchodzi tylko i wyłącznie bol vip bo free to wiem jak jest.

1. Skrypty gorsze niż na l#

2. Crashe były teraz grałem customa na rivenmaster + liby z libsupdter i normalnie last hitował i czyścił linię. Teraz czekam aż mi wejdzie na normala ( LeaveBuster rulez)

3. Nie skrypty paid są porównywalne z tymi od l# więc na ten sam poziom musisz jeszcze dopłacić

@ Bola Vipa mam tylko po to by na nim grać przez pierwsze parę dni po update, potem normalnie śmigan na l#. Cracked skrypty masz ale rzadko updaty są jak chcesz to pisz na pw Ci podeślę.

Pozdro!

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...