Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bungeecord - co zrobić żeby gracz zawsze po wejściu stał na spawnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Używam pluginów ChestCommands, CustomJoinItems gdy kliknie w zegar(wybrany dowolnie) tepa mnie gdzie popadnie ale nie na spawn. Używam też authme.

Opublikowano

Masz plugin:

EssentialsSpawn

Essentials

?

Jeżeli masz oba i po wpisaniu /setspawn nadal graczy tam nie przenosi to sprawdź wersję essentials czy masz najnowszą

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/essentials/

Jeżeli jest to najnowsza wersja to usuń folder Essentials i od nowa włącz serwer może będzie działać.

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Masz plugin:

EssentialsSpawn

Essentials

?

Jeżeli masz oba i po wpisaniu /setspawn nadal graczy tam nie przenosi to sprawdź wersję essentials czy masz najnowszą

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/essentials/

Jeżeli jest to najnowsza wersja to usuń folder Essentials i od nowa włącz serwer może będzie działać.

Problem polega na tym. Gracz jest w lobby(bungee) przechodzi do innego po czym wychodzi. Po chwili wchodzi i zamiast byc w lobby jest w uprzedniej lokalizacji.

  • 1 rok później...
Opublikowano

@ref - potrzebuję również pomocy - doradzi ktoś?

Problem polega na tym. Gracz jest w lobby(bungee) przechodzi do innego po czym wychodzi. Po chwili wchodzi i zamiast byc w lobby jest w uprzedniej lokalizacji.

Opublikowano

Robisz tak jak napisał @up w config.yml + w oznaczeniu "listeners" masz "priorities:", musisz ustawić nazwę serwera podaną również w configu, który jest serwerem lobby i będzie on ustawiony jako domyślny.

Na tej zasadzie możesz zrobić działanie kilku lobby - jeśli jedno, które jest priorytetem Ci odstrzeli, to wbije graczy do następnego podanego z listy.

Tak to powinno wyglądać:

listeners:
- query_port: 66666             #Podajesz port
  motd: 'Opis serwera'          #Opis
  priorities:                                      
  - lobby                       #Nazwa domyślnego serwera z configu

#EDIT:

Boże, jaki odkop... Nie odpisujcie na tematy z taką datą.

343731479829004887779.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...