Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Technics RS-X520, ST-X902L, SL-PJ38A


tls01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Technics RS-X520, ST-X902L, SL-PJ38A

Metoda kontaktu: PW na MPC, e-mail (adrabczak [at] gmail.com), kontakt przez Allegro (czyli e-mail)

Opis rzeczy: Mam do sprzedania trzy elementy wieży Technics z serii X502 - tuner, magnetofon oraz odtwarzacz CD. Nie posiadam wzmacniacza do tego zestawu.

Sprzedaję:

Technics RS-X520

Technics ST-X902L

Technics SL-PJ38A

Przewody (niewidoczne na zdjęciach) - 3 zasilające, złącza RCA-RCA oraz S/PDIF.

 

Wszystkie elementy są sprawne, stan wizualny jakieś 6.5/10 - widoczne są rysy (zwłaszcza na górnej części obudów), na magnetofonie brakuje logo Technics.

Na innej aukcji sprzedaję również gramofon Technics SL-J110R.

 

Możliwość przetestowania sprzętu przy odbiorze osobistym.

Oczekiwana/oferowana cena: 400 PLN lub licytacja od 200 PLN na Allegro (bez ceny minimalnej)

Zdjęcia/inne informacje: link do aukcji: http://allegro.pl/technics-rs-x520-st-x902l-sl-pj38a-sprawny-i5164955030.html

ㅈㅈ.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...