Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LG L5 - system nie wykrywa partycji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. mam problem, otóż po wgraniu romu okazało się że system zrobił sobie oddzielną "partycję" w pamięci wewnętrznej. I tutaj jest problem... Po wejściu w CWM (tam wszystko widać) mam folder /sdcard i w tymże folderze mam stare pliki (ze starego romu), a w nim jeszcze inny folder "0" (w tym mam system ten co aktualnie mam...). I jak zrobić by system wykrywał tą starą partycję ;-;

 

 

 

 

 

 

///temat zostaje zamknięty na prośbę autora

///tripipi

#teams4bal

Opublikowano

Repartycjonowanie, ale to już ostatecznie :)A gdzie ta partycja "0" ?? Jak w menadżere ją widzi system ?? /0 ??

Menadżerze plikow

Poczekaj... system nie masz w /system tylko /sdcard/0 ??

694101439111178842252.png

Opublikowano

Repartycjonowanie, ale to już ostatecznie :) A gdzie ta partycja "0" ?? Jak w menadżere ją widzi system ?? /0 ??

Menadżerze plikow

Poczekaj... system nie masz w /system tylko /sdcard/0 ??

 

Root browser nawet tego nie wykrywa... Odpalam /sdcard i tam nie ma nic prócz folderu "0" (cwm widzi te pliki). W tym folderze 0 są wszystkie foldery typu alarms android clockworkmod DCIM download itp itd. (tak wiem jestem pojebany i nie znam sie na tych rzeczach ale mam pierwszy raz taką sytuacje ;-; )

 

System mam normalnie w root browserze na glownej stronie. Problem leży w tym, że w tym folderze /sdcard są moje pliki które chcę mieć i żeby je wykrywało w jakikolwiek sposób...

#teams4bal

Opublikowano

Ze zamiast w /sdcard masz je w /sdcard/0 ?

No to skopiuj wazne pliki i formatuj :) Najlepiej na kompie

 

Komputer ich nie wykrywa... Od razu pokazuje jako pamięć wewnętrzną ten folder "0"

 

http://screenshooter.net/101975903/kilklow             ->            http://screenshooter.net/101975903/qgnemuo

#teams4bal

Opublikowano

No a nie masz slotu sd w kompie ?? No to formatuj z tela... zgraj se rom kernel wbijaj do cwm i format sdcard . :p

Sorry

Czekaj

Musisz wgrqc inny rom ... np cm12 lp

694101439111178842252.png

Opublikowano

No a nie masz slotu sd w kompie ?? No to formatuj z tela... zgraj se rom kernel wbijaj do cwm i format sdcard . :P

Sorry

Czekaj

 

;-;

Ale ja nie mam sdcard.

To jest jako pamiec wewnetrzna lol

 

Wiem że moge sflaszowac inny rom... Ale takie coś mam tylko na CM'ach. Teraz mam Pac Rom cośtam 4.4.4

Wróce jeszcze do mojej Lperii, ale przydałoby się ten problem rozwiązać ;-;

#teams4bal

Opublikowano

Wiem teraz zakapowałem. Musisz wgrać na telefon np. lizaka

Musisz 2grac dajmy na to cm12

http://trueandroid.com/install-android-5-0-2-lollipop-lg-optimus-l5-e610-via-cm12-unofficial/

Lizaka pakuj i bdz dzialac ;)

Albo lepiej LPERIE :)

What doesn’t work: Video recording CM features (yet to be ported)

Data/Mobile Network

GPS for some people

Camera

NFC

WiFi

Most audio

RIL

Storage problem

Home Button

Home button ;_; Musialbys uzywac navbara !! Nie dziqla nfc wifi nic !!

694101439111178842252.png

Opublikowano

Wiem teraz zakapowałem. Musisz wgrać na telefon np. lizaka

Musisz 2grac dajmy na to cm12

http://trueandroid.com/install-android-5-0-2-lollipop-lg-optimus-l5-e610-via-cm12-unofficial/

Lizaka pakuj i bdz dzialac ;)

Albo lepiej LPERIE :)

What doesn’t work: Video recording CM features (yet to be ported)

Data/Mobile Network

GPS for some people

Camera

NFC

WiFi

Most audio

RIL

Storage problem

Home Button

Home button ;_; Musialbys uzywac navbara !! Nie dziqla nfc wifi nic !!

 

Lol nie zamierzam nawet wgrywać tego szitu. Wracam do Lperii i do mojego kochanego basebanda v10 <3

#teams4bal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...