Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

7# Draven - No no, jak dla mnie Draven OP


eSkO♥

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny odcinek z serii LOLa, tym razem Draven na adc.
Bardzo miły meczyk, choć w niektórych miejscach mogłem zagrać o wiele lepiej, ale cóż wyszło jak wyszło. ;)

 


 
Zapraszam do zostawienia motywującej łapeczki w górę oraz subka ;)

84576819350097029883.jpg

Opublikowano

Oczywiście podsumowując wasze wszystkie wypowiedzi rzeknę, że dziękuję Wam za wszystkie suby oraz miłe zdanie.

 

Jak dla mnie Draven to najlepszy adc jak się go ogarnie to naprawdę można pozamiatać ;)

 

Pozdrawiam ;)

84576819350097029883.jpg

Pomocnik
Opublikowano

Oczywiście podsumowując wasze wszystkie wypowiedzi rzeknę, że dziękuję Wam za wszystkie suby oraz miłe zdanie.

 

Jak dla mnie Draven to najlepszy adc jak się go ogarnie to naprawdę można pozamiatać ;)

 

Pozdrawiam ;)

Według mnie Draven jest cienki :P Grałem na wielu Dravenów, wystarczy umiejętnie go oklikać na linii i później nic nie będzie robił ;)

Opublikowano

Według mnie Draven jest cienki :P Grałem na wielu Dravenów, wystarczy umiejętnie go oklikać na linii i później nic nie będzie robił ;)

 

Trochę Cię nie ogarniam gościu :D

 

Najpierw piszesz, że Draven jest OP a teraz, że cienki, zdecyduj się :D

 

 

Draven jest op :P Jeden topór pół hp xD

84576819350097029883.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...