Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto] Czy opłaca się coś zakupić z wyprzedaży europejskich pretendentów?


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, czy pyli się coś kupić? Proszę nie pomylić jej z tą pierwszą wyprzedażą, bo teraz jest dosyć podobnie, ale zupełnie inne auta.

Lista aut:

- Caterham RS500 Superlight – 3450 SB
- Koenigsegg CCX – 3000 SB
- Lamborghini Murciélago LP 670-4 SuperVeloce – 3250 SB
- Lamborghini Reventón – 4000 SB
- Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss – 4000 SB
- Porsche 911 (991) Carrera S – 2500 SB
- Porsche 911 (996) GT2 – 2300 SB
- Porsche 911 (997) GT3 RS – 2550 SB

Najbardziej interesuje mnie: Caterham, CCX i Stirling Moss. Reszta była za IGC. O dziwo, aż 50% i przez tydzień.

Opublikowano

Caterham jest ciekawym autem, ma dobre osiągi, przyjemne prowadzenie i mocne nitro. Dużą wadą jest to, że jest bardzo niestabilny i bardzo łatwo można go zramować.

CCXa nie opłaca się kupić jeśli chcesz auto na wyścigi. Nie ma on zbyt dobrych osiągów.

Stirling Moss ma całkiem spoko osiągi, prowadzenie i nitro. Są lepsze auta od niego, ale za tą cenę nawet się opłaca.

349241432911096669131.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...