Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer wyłącza się (Stan uśpienia)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

dałem dziś do pobierania na noc gierke pobrało się tylko 500 mb i komputer był tzn. (uśpiony)  wyłączony a dałem przycisk od Power on/off i się włączył od razu na pulpit .. Gdzieś to się ustawia czy jak ???

Jeśli pomogłem licze na " + "

Opublikowano

@wojtaseq13

Panel sterowania >> Opcje zasilania >> Zmień moment przejścia komputera w tryb uśpienia.

 

Jak pomogłem daj lajka :)

Staram sie pomagac innym uzytkownikom.

Obecnie siedze w dziale ELEKTRONIKA-OPROGRAMOWANIE.

Jesli piszesz cos do mnie oznacz mnie

Gdy pomagam w jakims temacie, staram sie doprowadzic do konca.Dajac mi LAJKA mozesz mnie zachecicc ;)

Opublikowano

Rozumiem, że chcesz ustawić czas, po jakim komputer przechodzi w stan uśpienia. Robi się to za pomocą panelu sterowania:

Panel sterowania -> sprzęt i dźwięk -> opcje zasilania -> zmień ustawienia planu.

Jeśli chcesz więcej ustawień, kliknij Zmień zaawansowane ustawienia zasilania.

 

Edit:

@@EaSyNoPeAsY. pierwszy ;)

Opublikowano

@wojtaseq13

Po lajku i styknie :>

Staram sie pomagac innym uzytkownikom.

Obecnie siedze w dziale ELEKTRONIKA-OPROGRAMOWANIE.

Jesli piszesz cos do mnie oznacz mnie

Gdy pomagam w jakims temacie, staram sie doprowadzic do konca.Dajac mi LAJKA mozesz mnie zachecicc ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...