Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TRUCK] Polski Serwer Truck Plus [0.3z]


TheGhostMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u7dYVyi.png

 


 

Cześć, zapraszam Was na najnowszy serwer SA:MP o nazwie Polski Serwer Truck Plus. 



bmxJumH.png 



GameMod jest od zera pisany przez nas, nic nie jest skopiowane z internetu, obiekty sami tworzymy, cala mapa jest prawie w obiektach i przez to nie bedziecie się nudzić na naszym serwerze TRUCK. Mamy wiele różnego rodzaju skryptów przez które jest na serwerze RP czyli Role Play. Pare najważniejszych skryptów które posiada nasz GameMod: 

-system vipa, 

-system głodu, 

-licznik w pojeżdzie, 

-system wpłacania i wypłacania pieniędzy z bankomatu, 

-system fotoradarów, 

-system odpalania/zgaszenia silnika w pojeździe, otwierania/zamykania maski i bagażnika, 

-system prawa jazdy, 

-viaTOLL, 

-system wypadków, 

-system stacji paliw, 

-system wypłat dawanych przez szefa, 

-unikalny system załadunku przez który trzeba przebyć kilometry aby dostać nagrodę, 

-system automatycznych granic (z czasem będzie frakcja SG gdy przybędzie graczy), 

-system sklepów, 

i wiele wiele więcej. 




DtntELR.png 



Posiadamy forum na silniku phpBB modified by Przemo. Normalni H@ którzy znają się na tym pilnują całego forum. Z czasem przybędzie więcej administratorów oraz moderatorów którzy będą pomagać w pilnowaniu forum. Szybko rozwiązujemy problemy użytkowników. Posiadamy TOP 10 Posterzy, Najlepsi Moderatorzy, Uzależnieni, Rozkrzyczani, Najnowsze Tematy oraz Ostatni Odwiedzający. pstp-serv.xaa.pl/portal.php 



VRyvgBC.png 

 

Na razie nie posiadamy TS3, ale z czasem przybędą fundusze i postawimy ts3 aby lepiej sie komunikować z graczami. 




xZw0Ixv.png 



Na serwerze mamy takie frakcje jak: 

Policja- umundurowana i uzbrojona formacja przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi i mienia oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. 

Pogotowie- jedna z jednostek organizacyjnych w systemie opieki zdrowotnej. Pogotowie ratunkowe świadczy usługi medyczne głównie poprzez niesienie pierwszej pomocy. 

Pomoc Drogowa- jednostka powołana do niesienia pomocy w zakresie ruchu drogowego. 

TAXI- jednostka która wozi klientów w wyznaczone przez nich miejsce. 

Na razie mało frakcji żeby nie było ze szef sam ma pracować, gdy przybędą gracze to więcej frakcji dołączymy do serwera. 



fCHZdrL.png 



Mamy na serwerze dwie firmy transportowe: 

-Gono-Trans 

-Cargo-Trans 



erxupDv.png



 

https://www.facebook.com/pstpserv

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...