Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Plugin na Sektory z różnymi swiatami (Mutli core)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie zna ktos plugin lub skrypt na sektory.

Potrzebuje na sektor spawn i to wystarczy chyba ze macie na wiecej, nie chce na buungecord'dzie.

Moze dzialac z pluginem Multi Core!
Chodzi o to aby spawn i reszta swiata mialy osobne pliki "world"

Pozdrawiam, Natip21

Opublikowano

Z czego wiem @HugoZar pisze plugin na sektory musisz się jego zapytać kiedy go wyda :) A ogólnie wydanego chyba nie ma chyba że KukuSektory (gówno plugin.)

Opublikowano

HugoZar ma sektory ale nie dzialaja wiem bo testowalem

Opublikowano

@marek4434MC

 

Gowno prawda dzieciaku... ja mam plugin HugoZarSectors i testowalem byl sprawny

 

@AntyBlezur

Sprobuj plugin MultiCore powinien dzialac lub podesle ci plugin hugozara

10/20/100/150/200/300/400/500/600/700

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@radasekpro2 nie rozumisz ze chce sektory na 1 serwerze a nie na np. 10

chodzi przy uzyciu multi core aby bylo kilka swiatow i automatycznie tp na swiat przechodzac przez sektor ....

p.s. to jest nabijanie postow ....

Opublikowano

Po co komu sektory na różne światy?

Kilka względów:

  • bardziej jest opłacalna jedna duża mapa, niż kilka małych (jedzie bardziej po procku i po RAMie)
  • Sektory się opłacają jeżeli na serwerze grało by ponad 200 graczy. Wtedy przydałyby się sektory.
Zobacz plugin kukuSektory.

#AntyBlezur


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Potrzebne! bo jezeli masz nowych adminow którzy moga cos zrobic na spawn to co ? musisz co chwile backup mapy calej robic a tak tylko tylko spawna raz i koniec!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...