Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wh i norecoil + komendy na celownik +pytanie autobuy


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, jak w temacie szukam wh ale które działa na software ;)

Kiedyś miałem 1 i działał ale zapodział się już gdzies.

Jeśli dajecie aima to dajcie najlepiej odrazu config na samo wh i norecoil.

Jeżeli nie znacie takiego wh to chociaż sam norecoil.

Komend na celownik potrzebuje:

Celownik w awp i komende na to żeby celownik się nie zmniejszał i powiększał. :D Był taki temat z tym już ale nie mogę teraz znaleść.

A i ostatnie da się zmienić auto buy? w sensie itemki które ma kupować.

P.S możecie podać wersje patcha bo ja nie wiem jaki mam a możliwe że na mojej nie działają haxy czy cos nei znam sie za bardzo xD

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Jeżeli chodzi o wall-hacka to dobrą opinie posiada ssw v2.0 (wpisz w google)

Celownik się nie powiększa : cl_dynamiccrosshair 0 (wpisz w konsoli, ew. wklej do cfg)

celownik awp:

 

Tak, autobuy da się zmienić. Przykładowo bind F2 "awp;primammo;usp;secammo;flash;flash" <--- Wklejasz to do konsoli // cfg

Kupisz wtedy awp oraz usp z nabojami i 2 flash'e. Jeżeli chcesz na jakieś inne bronie/granaty, napisz :)

Najlepszy patch non steam moim zdaniem to v23/32

Yfdc.png

­

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...