Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Załoga kilka pytań od newbie


L0nl33y

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Od jakiegoś czasu gram w wota i chcialbym sie dowiedzieć kilka rzeczy :)

 

Bede zostawial w garażu tylko i wyłącznie 10tiery całą reszte sprzedaje lecz tutaj pytanka:

 

1) Od którego Tieru już przekładać załoge na kolejne czołgi ? 

 

2) podczas przenoszenia z danego tieru na wyższy bardzo dużo tego doswiadczenia jest zabieranego? mniej wiecej w tysiacach ile ? 

3) jakies porady od was dotyczace załogi ? każda informacja się przyda z góry dzieki

Opublikowano

z kazdego czolgu przekladasz zaloge na tier wyzej, nie kupujesz nowej zalogi!

strata z ciezkiego na ciezki tier wyzej jest ok 6 %

wszelkie info dot. jak perki dodawac daja ci madrale z WG na ich stronie

Opublikowano

z kazdego czolgu przekladasz zaloge na tier wyzej, nie kupujesz nowej zalogi!

strata z ciezkiego na ciezki tier wyzej jest ok 6 %

wszelkie info dot. jak perki dodawac daja ci madrale z WG na ich stronie

 

Nie zawsze opłaca się przenosić, do 5t się zbytnio nie opłaca, lepiej kupić 75%

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Nie zawsze opłaca się przenosić, do 5t się zbytnio nie opłaca, lepiej kupić 75%

 

Nie opłaca się kupować 75%. Mało którego nowego gracza stać na wydanie 40-80k kredek za załogę 75%. Lepiej wziąć tą z 1t i przekładać bez przeszkalania. Dopiero na 4t bym przeszkalał.

Opublikowano

Załogę już Ci koledzy wytłumaczyli, lecz moim zdaniem nie ma sensu sprzedawać np KV-1, gdyż jest on pod zarobek, chyba, że masz plan zakupu premium tanka.

59495175307068268899.jpg


Opublikowano

Nie zawsze opłaca się przenosić, do 5t się zbytnio nie opłaca, lepiej kupić 75%

Z tego co wiem w chwili obecnej jak zaczynasz gre dostajesz na 1t zaloge 100%. czyli automatycznie zaczynasz zabawe z perkiem. WIec p[rzekladanie takiego zaloganta jest opłacalne moim zdaniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...