Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Można obejść bana za afki?


Elfinonnn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rito w nielicznych sytuacjach kiedyś odbanowywało.

 

Skąd ta informacja? Jak ja kiedyś dostałem bana z ich powodu ponieważ nie włączył mi się mecz bo patcher coś zrąbał i musiałem naprawiać klienta to mnie nie odbanowali. Odpisali jedynie, że banów wydanych przez leavebustera nigdy nie zdejmują.

 

Da się skrócić czas używając cheatów.

Ale śmieszne. Ha ha.

Opublikowano

Nie, nie mozna obejsc.

 

Rito w nielicznych sytuacjach kiedyś odbanowywało.

Rito nie odbanowuje za leaverbuster.

 

Da się skrócić czas używając cheatów.

Jak bedziesz mial taki "czit" to zapodaj.

As wars come and go, my soldier stays eternal

Pomocnik
Opublikowano

Nie, nie mozna obejsc.

 

 

Rito nie odbanowuje za leaverbuster.

 

 

Jak bedziesz mial taki "czit" to zapodaj.

Jest poradnik na mpc odnośnie omijania tego leaverbustera za pomocą czitów.

Opublikowano

Jest poradnik na mpc odnośnie omijania tego leaverbustera za pomocą czitów.

Jest poradnik jak czas czekania przyśpieszyć za pomocą cheat engine, ale on nie działa :D

giphy.gif

Opublikowano

W wakacje dało się nawet grać na koncie z permem ale teraz c**j wielki, rito zbypassowało GetAuth i nic się nie da zrobić.

Kocham Renissance.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...