Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Denerwujące powiadomienie - bot muzyczny


Adi2567

Pytanie

Opublikowano

Witam, od razu mówię, że nie wiedziałem, do jakiego działu to wrzucić, audio czy software, ale mam pewien problem zarówno z tym, jak i z tym. Mianowicie chodzi o to, że chciałem ostatnio zrobić sobie bota muzycznego za pomocą programu Virtual Audio Cable na teamspeak. Korzystałem sobie spokojnie z jakiegoś youtube'owego poradnika i wyszło. Teraz tylko pozostał problem pewnego denerwującego powiadomienia, nwm z jakiego programu, ale w kółko się powtarza i brzmi mniej więcej jak "trial" po angielsku. Normalny, kobiecy głos, ale to raczej nie jest powiadomienie teamspeaka, bo nawet gdy wyłączyłem powiadomienia w teamspeaku, to było. Korzystam z programu Winamp, TS3 i Virtual Audio Cable.

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oznacza to, że Virtual Audio Cable masz w wersji trial (testowej). Pobierz pełną wersję i po sprawie :)

Jestem pewien tego problemu, gdyż sam miałem ten sam problem. Pobranie właśnie pełnej wersji załatwiło sprawę.

z3qek1ki4c8v.png

Opublikowano

Pelna wersja, crack. Styka :D

Staram sie pomagac innym uzytkownikom.

Obecnie siedze w dziale ELEKTRONIKA-OPROGRAMOWANIE.

Jesli piszesz cos do mnie oznacz mnie

Gdy pomagam w jakims temacie, staram sie doprowadzic do konca.Dajac mi LAJKA mozesz mnie zachecicc ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...