Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy działają wam konta na których mieliście 2 tygodniowy ban?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie. Na stronie LoLa umiem się zalogować ale już w kliencie wyskakuje mi wiadomość, że złe hasło wpisuję. Jak może być złe jak na stronie głównej działa.

 

Czyżby Riot pokasował konta z 2 tygodniowym banem?

 

Druga sprawa nie potrafię się zalogować na stronie Joduski, też niby złe hasło. Ale ja nigdy go nie zmieniałem. L# normalnie działa.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Zmieniłem hasło i teraz pisze, że konto dalej ma bana:D dziwne, dziś jest 10 marzec.

 

A co do Joduski to jak zresetować hasło? Czemu nie mogę się zalogować?

Opublikowano

ban do godz. 14:50

niekoniecznie, ja mam do 11.15 dam znać czy działa

 

@11.20 Konto odbanowane 

EMS Kradia :

 

115Dk dead

117 WH+ SUPRA ACTIVE

47 Dual Blade

 

Sprzedam Fairfrozem 124 czy 126 att

KUPIE XBOW 110 ATT+

Opublikowano

Boże ale wy jesteście tępi. Macie bana do godziny kiedy zostało zbanowane..

nie koniecznie ja miałem bana do dzisiaj 3 w nocy czas PDT, a mogłem grac już wczoraj o 19 :), czyli się zgadza -8h(-7+(-1 bo czas zimowy))

Opublikowano

 

 

mi nie działa konto :/ nawet nie ma mojego maila.. o co chodzi?

 

Coś pozmieniali bo ja musiałem ręcznie zmienić hasło na ich stronie bo w kliencie nie mogłem się też zalogować.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...