Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

poszukuje serwera ktory przyjmie mnie do teamu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 16

Imię: Kamil
Gram w Metina 4 lata , znam komendy
Mam doświadczenie jeżeli chodzi o modernizację oraz samo bycie GM w grze.
Nie lubię się kłócić.
Podchodzę do spraw z powagą oraz z rozwagą, ale i ze spontanicznością.
Mam rozbudowane słownictwo.
Raczej nie mam problemów z ortografią (czasem mogę coś przekręcić, ale to dlatego, że szybko piszę).
Łatwo zawieram kontakty jak i w rzeczywistości jak i w grze.
Nie będzie problemu jeżeli będzie chciał ktoś pogadadac na skype .
O sobie ;
 
Jestem osobą sprawiedliwą , ktora kazdego traktuje rowno , bez wzgledu na sytuacje . mam poczucie humoru . potrafie kazdego zrozumiec i pomoc w jaki kolwiek sposob. NIE OBRAŻAM INNYCH .
 
Co będe robił jako GM ?
 
NAJLEPIEJ REKLAMOWAL SERWER
TĘPIŁ HAKERÓW
ODPOWIADAŁ NA KAŻDE PW
NIE IGNOROWAŁ LUDZI
ORGANIZOWAŁ RÓŻNE KONKURSY ABY NIE BYLO NUDNO
POMAGAL
CZY MAM JAKIEŚ DOŚWIADCZENIE ?
 
ZNAM KOMENDY POTRAFIE ORGANIZOWAC OX ITP ITD
 
CZEMU JA ?
 
JEŚLI DOSTANE SZANSE NAPEWNO GRACZE NIE POŻAŁUJĄ JEŚLI NIE SPEŁNIE OBOWIĄZKU PO PROSTU ODEJDE 
 
Napewno nie bd żałowali !!!
 
Kontakt gg;53235809
Opublikowano
Mam doświadczenie jeżeli chodzi o modernizację

Co rozumiesz przez modernizację?

A nad ortografią i interpunkcją musisz porządnie popracować.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

1. Nie ten dział

2. Twierdzisz że masz rozbudowane słownictwo? chyba na poziomie 2/10

3. Masz doświadczenie "w byciu GM" na jakim serwerze uzyskałeś doswiadczenie? na youtube?

4. Bez obrazy ale Twoje podanie jest śmieszne :)

 

GM to odpowiedzialna ranga i wymaga dojrzałości.

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Bardzo proszę o napisanie gdzie pełniłes funkje GM lub w jaki innym sposob zdobyles doswiadczenie. To ze znasz komendy nie znaczy ze masz doswiadczenie z dana ranga. Podanie jest mało estetyczne i nie zawiera dokladnych informacji. Życzę powodzenia w szukaniu.

Opublikowano

Z całym szacunkiem, ale podanie napisane w maks 2 minuty, zero przyłożenia się do sprawy. Skoro swoją wizytówkę robisz "na odwal się" to jak mamy postrzegać twoją pracę.

Uważasz, że doświadczeniem jest znajomość komend i przegrane kilka lat w Metina, a jest to jedynie ogólnikowa znajomość gry. 

Pisaniem drukowanymi literami pokazujesz swój stan emocjonalny i uświadamiasz mnie, że w teamie powinny być osoby 18+.

Nie widzę żadnej estetyki w podaniu, o interpunkcji nie wspomnę, bo zrobili to za mnie przedmówcy.

Od kiedy po kropce zaczynamy zdanie z małej litery?

 

Wyobraź sobie sytuację, że przychodzi czas Event'u, a Ty piszesz:

DAWAJCIE NA PUSTYNIE EVENT MEGA SZYBKO BO METKI WAM WYBIJO

Przykro mi ale to chyba jeszcze nie twój czas.

Opublikowano

Hejty jak ja to kocham nic wiecej nie bede pisal bo wydaje mi sie to infamtymne nie znacie mnie a oceniacie ?

 

Do waszej wiadomosci znalazlem fajna propozycje 

 

Clos

Opublikowano

@Azurin Kolego zdziwił byś się, przyjmiemy go na Beta Testy, z tego co widzę chłopak się stara a wy go hejtujecie, no po prostu widzę że brzdące chcą zwrócić na siebie uwagę, nie pozdrawiam. ;]

image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...