Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Zestaw bibliotek VC w jednym instalatorze.


The Norie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebne biblioteki do odpalenia lola, widzę częsty płacz na forum że nie działa.
Zestaw bibliotek VC w jednym instalatorze
Download:

www.lol-pl.pl/VC_RedistInstaller.exe

Skan:
 

https://www.virustotal.com/pl/url/da393640e3a26513ec9369c2381db26bcdc616c78b8f2afc2df567c8f4c62f51/analysis/1425837852/

Zawartość instalatora:



- Visual C++ 2005 x86
- Visual C++ 2005 x64

- Visual C++ 2008 x86 9.0.30729.7523
- Visual C++ 2008 x64 9.0.30729.7523

- Visual C++ 2010 x86 10.0.40219.455
- Visual C++ 2010 x64 10.0.40219.447

- Visual C++ 2012 x86 11.0.60830.0
- Visual C++ 2012 x64 11.0.60830.0

- Visual C++ 2013 x86 12.0.21005.1
- Visual C++ 2013 x64 12.0.21005.1

- Microsoft Visual F Runtime 2.0

sygna.png

Opublikowano

Może to rozwiąże problem wielu tematów pt: "To mi nie działa, to mi się nie włącza, to jest ciemne, to nie chce mi się odpalić". Zostawiam łapcie w górę :P

Opublikowano

Może to rozwiąże problem wielu tematów pt: "To mi nie działa, to mi się nie włącza, to jest ciemne, to nie chce mi się odpalić". Zostawiam łapcie w górę :P

Miejmy  taką nadzieję :p

sygna.png

Opublikowano

@Radi ;3

 

I ? Nwm, odejdź w końcu od tego kompa bo 24/7 to nie jest dobry pomysł, a tymi krótkimi i nic nie wartymi komentarzami nikogo nie wk****asz. Takich to powinni banować na potęgę :)

Opublikowano

Takie samo kiedyś Mistejk napisał.

Tak? Proszę podać temat jeśli napisał :)

 

@Radi ;3

 

I ? Nwm, odejdź w końcu od tego kompa bo 24/7 to nie jest dobry pomysł, a tymi krótkimi i nic nie wartymi komentarzami nikogo nie wk****asz. Takich to powinni banować na potęgę :)

Co zrobisz, zakompleksione dziecko ;p

sygna.png

Opublikowano

Pls .exe

 

 

keylogger cumfired

 

 

Najs dżob tho, keep it up.

 

Dodaj jeszcze vs lel.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...