Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jakie właściwości mają skrypty?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w skrypcie ,,ogranicza cię wyobraźnia" a tak naprawdę obszerny doc :D Czyli można napisać wszystko. Od blokowania komend po zaawansowane minigry, a jak napisać to powiedz co chciałbyś napisać.

Opublikowano

w skrypcie ,,ogranicza cię wyobraźnia" a tak naprawdę obszerny doc :D Czyli można napisać wszystko. Od blokowania komend po zaawansowane minigry, a jak napisać to powiedz co chciałbyś napisać.

 

śmiechłem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

wszystko w skrypcie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

czyli skrypt == java?

 

ograniczają cie opcje które są 1/20 tego co można napisać w javie

Opublikowano

Ja osobiścię polecam ci plugin ChestCommand ale 

jak już wolisz skrypt...

 

Trzymaj tutaj daję ci przykład jak zacząć niech inni ci dopiszą bo ja sam nie wiem dokońca

	

command /menu:
	trigger:
		open chest with 3 rows named "&4&l> &6&lMENU &4&l<" to player 
		
Opublikowano

Chociaż bany się nie opłaca robić, gdyż skrypt nie służy do pisania takich rzeczy, tylko do małych "pluginów". W sumie, skript powinien być podstawą dobrego serwera, gdyż można zrobić dużo rzeczy.

bannergif.gif

Opublikowano

Okolo rok temu zaczalem pisac skrypty. Zasmiecily mi komputer i zlagowaly serwer. Nie polecam. Teraz ucze sie pisac w javie - tamten rok = starta czasu na te gowno

 

A tak btw w skrypcie mozesz zrobic tylko to co jest tutaj:

http://njol.ch/projects/skript/doc/

czyli malo, w pluginie mozesz zrobic wszystko

Opublikowano

Happi 1/20? Czego nie mozna w skript? @1361622928-U485574.pngNayanNayanowski na pw za 3h podesle jak bd na kompie

 

w skrypcie nie napiszesz:

minigamesów

parkoura

gildii (DOBRYCH GILDII nie jakichś zbugowanych)

systemu wysp

wymian z gui

 

i wiele więcej co można zrobić w bukkicie

Opublikowano

w skrypcie nie napiszesz:

minigamesów

parkoura

gildii (DOBRYCH GILDII nie jakichś zbugowanych)

systemu wysp

wymian z gui

 

i wiele więcej co można zrobić w bukkicie

 

Ty chyba jesteś teraz śmieszny.

 

Zobacz sobie na Skript.pl... tam masz wszystko co teraz wymieniłeś. WSZYSTKO

W skripcie chcesz, że ustawiasz jakieś skrzynki i do nich ma Cię tepać?

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

@~Publikator~ wlasnie! Happi zobacz sobie. Gosciu SkyWars napisał w skript :D I tntrun jest w skript... Smieszna jestes [happi]

parkoura-Jest plugin parkour na skri*t.pl

gildii (DOBRYCH GILDII nie jakichś zbugowanych)-Są w necie kilka dobrych

systemu wysp jak uzyjesz dodatku PirateSK to da się :*

Opublikowano

ŁAAAAAAAAAŁ TI EN TI RAN!!!!! TO JEST SUPCI PUPCI KARZDY TEGO URZYWA URZYWAJMY TEGO RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!

co ci ze skryptu którego nikt nie użyje?

 

śmieszna? chyba nie wiesz do kogo mówisz skryptowielbcu

 

no widzisz PLUGIN na parkour nie SKRYPT

tylko te od dzikoyska a one też mają bugi

to napisz mi wyspy, postawie ci piwo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...