Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Dynmapa na serwerze z modami jest konieczna?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w tytule, zastanawiam się czy Dynmapa na stronie serwera typu Adventure/Survival z modami jest konieczna, czy może wystarczy dorzucić opcjonalnie do pobrania mod "Remi's map"?

Opublikowano

Jest zbędna i zabardzo ułatwi gre. Jeśli gracz chce mape to niech ściągnie rei's mini map. Może gracz nie chce aby inny gracz patrzył na dynmapie gdzie ma swój domek lub coś innego.

Opublikowano

Jest zbędna i zabardzo ułatwi gre. Jeśli gracz chce mape to niech ściągnie rei's mini map. Może gracz nie chce aby inny gracz patrzył na dynmapie gdzie ma swój domek lub coś innego.

 

Masz racje to spore ułatwienie mimo iż graczy można na niej "pochować".

 

Myślę że dynmapa to fajny dodatek.

Ale zrób ją bardziej w takim stylu:

https://wynncraft.com/map/

 

Uważam podobnie, stąd też moje pytanie. Co do stylu i wyglądu dynmapy to już inna sprawa.

Opublikowano

@p. Happi

dynmapa to tylko dodatek do serwerów nie jest konieczny, lecz czasem sie przydaje

 

Nietrudno się domyślić. Ale czy w wypadku serwera Adventure/Survival z modami lepiej ją dodać czy też nie?

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...