Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mozna juz tworzyć kont na joduskame? :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema, kiedyś założyłem sobie z 4 konta na joduska.me. teraz nie da rady tego zrobic? bo kumpel chciał pożyczyć odemnie jedno i nie wiem o co kaman :D

Age is just a number :)

Opublikowano

czemu jodu zablokował możliwość?

 

bo jest śmieciem, który leci tylko na $$?

Kocham Renissance.

Opublikowano

Zeby ograniczyc liczbe ludzi korzystajacych z jego programu.

Chce zrobic spolecznosc L#.

a kto może zapraszać? każdy czy jakichś lepszy użytkownik?

Age is just a number :)

Opublikowano

L# Lover ma 3 (lub 5, dont sure) zaproszenia do wydania (10 Euro kosztuje)

oraz administracja (o ile sie nie myle)

­Keelah se'lai

Opublikowano

a kto może zapraszać? każdy czy jakichś lepszy użytkownik?

 

osoba która da 10$ może jedynie zapraszać

Kocham Renissance.

Opublikowano

osoba która da 10$ może jedynie zapraszać

 

L# Lover ma 3 (lub 5, dont sure) zaproszenia do wydania (10 Euro kosztuje)

oraz administracja (o ile sie nie myle)

ok dzięki wam, dobrze że założyłem sobie kiedyś konta. 

Age is just a number :)

Opublikowano

bo jest śmieciem, który leci tylko na $$?

 

twoje imie znamy a Joduska to kto to jest?

 

 

Gdyby lecieli na hajs to by już dawno program był płatny. Radiego to powinni pobanować wszędzie za wysokie stężenie cebulozy w jego krwi.

 

 

Zablokowane wiadomo po co. Głównie po aferach z exploitami Riot bardziej się wziął za banowanie więc zaprzestano udostępniać exploity na joduska.me i zablokowali możliwość tworzenia kont, bo byle gówna dołączali do forum (głównie reddit).

579571423327107377857.png


Opublikowano

twoje imie znamy a Joduska to kto to jest?

 

 

Gdyby lecieli na hajs to by już dawno program był płatny. Radiego to powinni pobanować wszędzie za wysokie stężenie cebulozy w jego krwi.

 

 

 

Nie jesteś poinformowany,to nie wypowiadaj się.

 

Chcieli zrobić L# płatnym,lecz prawo niemieckie na to nie pozwala.

Opublikowano

Nie jesteś poinformowany,to nie mów.

 

Chcieli zrobić L# płatnym,lecz prawo niemieckie na to nie pozwala.

Dokładnie, ale planuje już wyjazd do Albanii i tam wszystko załatwi.

Opublikowano

twoje imie znamy a Joduska to kto to jest?

 

 

Gdyby lecieli na hajs to by już dawno program był płatny. Radiego to powinni pobanować wszędzie za wysokie stężenie cebulozy w jego krwi.

 

 

Zablokowane wiadomo po co. Głównie po aferach z exploitami Riot bardziej się wziął za banowanie więc zaprzestano udostępniać exploity na joduska.me i zablokowali możliwość tworzenia kont, bo byle gówna dołączali do forum (głównie reddit).

Rozpierdalasz mnie na części pierwsze, props dla Krzyża, że Cię zbanował. +1

 

Co do mojego imienia, Radek, miło mi.

 

a z cebulozą wietnamskie skrypty na bolu nie dorównują L#, jak nie wiesz to się nie odzywaj marny fanboy'u. szkoda, że nawet hajsu nie masz, żeby je kupić :c

 

o1xcgp.jpg

 

(fge na wersję 5.4 z lepszym movementem, pozdrawiam.)

Kocham Renissance.

Opublikowano

Możliwość rejestracji została zablokowana również z racji iż pracownicy Rito zaczęli się interesować tym programem. I na dzisiejszą chwilę rejestracja jest OFF.­

Tak a jakoś forum bola można przegladac do woli bez zalogowania na konto, a o L# wiedzieli praktycznie od poczatku jego istnienia. Pełno było/jest informacji o jodusce na chociażby reddicie.

Opublikowano

Rozpierdalasz mnie na części pierwsze, props dla Krzyża, że Cię zbanował. +1

 

Co do mojego imienia, Radek, miło mi.

 

a z cebulozą wietnamskie skrypty na bolu nie dorównują L#, jak nie wiesz to się nie odzywaj marny fanboy'u. szkoda, że nawet hajsu nie masz, żeby ich kupić :c

 

o1xcgp.jpg

 

(fge na wersję 5.4 z lepszym movementem, pozdrawiam.)

Pragnę tylko dodać do tego,że do L# również istnieją prywatne skrypty,które nie są ogólno udostępniane ludziom,i posiada ja mała grupka ludzi. Chociaż nie korzystałem z Tych wietnamskim wytworów,jestem przekonany że prywatne wietnamskie bol= prywatne L#.

Opublikowano

Pragnę tylko dodać do tego,że do L# również istnieją prywatne skrypty,które nie są ogólno udostępniane ludziom,i posiada ja mała grupka ludzi. Chociaż nie korzystałem z Tych wietnamskim wytworów,jestem przekonany że prywatne wietnamskie bol= prywatne L#.

 

również tak uważam.

Kocham Renissance.

Opublikowano

@Radi ;3

 

ale dla mnie skrypty za darmo ? czy tez musze placic?

 

@top

joduska to cwel, wkreca bajki ze sie interesuje security a tak naprawde jestescie oflagowani i mozecie czekac na nastepna fale, mozecie skopiowac post i go wkleic za 3-4msc.

I had a dream, I was king , I woke up, still a king . Then i got VAC'ed!


https://www.youtube.com/watch?v=QUuuTPlNMyY

Opublikowano

@Radi ;3

 

ale dla mnie skrypty za darmo ? czy tez musze placic?

 

@top

joduska to cwel, wkreca bajki ze sie interesuje security a tak naprawde jestescie oflagowani i mozecie czekac na nastepna fale, mozecie skopiowac post i go wkleic za 3-4msc.

 

ja dzisiaj 120 tysięcu dongów wydałem XDDD

 

ale jak chcesz cracked i decrypted za free to pisz na skype jbc

Kocham Renissance.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...