Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie moge wejść na swój server jak i inni


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Potrzebuję pomocy ponieważ nie moge wejść na swój server... Odpalam server , Wyłączam zapore i nic... gdy próbuję wejść na server mam Can't Connect To Server... kolega ma to samo a tez ma wyłączoną zapore...

 

Próbowalem w Server Proporties dac Ip servera Dalem oczywiscie z mojego hamachi ale jak odpalam server to po chwili jest ze cos nie tak z ip i z Portem...  Jeśli ktos wie co jest prosze o pomoc :)

2171114618649131505868.png


 


KLIKNIJ W OBRAZEK, i ZAGRAJ!

Opublikowano

Jeśli nie możesz połączyć się przez localhost (a na pewno tak się łączysz, to jedyny dobry sposób na łączenie się z serwerem na swoim komputerze) to znaczy że nie włączasz serwera.

Opublikowano

Co do logów , moze wszystko ustalimy na skype?


Jeśli nie możesz połączyć się przez localhost (a na pewno tak się łączysz, to jedyny dobry sposób na łączenie się z serwerem na swoim komputerze) to znaczy że nie włączasz serwera.

hm.. no wiesz jak odpalam server to czekam az sie all zaladuje do momentu jak dalej juz nic a nic nie idzie to chyba server sie wlczyl ;p tak mi sie wydaje nie wiem

2171114618649131505868.png


 


KLIKNIJ W OBRAZEK, i ZAGRAJ!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...