Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto] Czy opłaca się coś kupić z jednodniowej wyprzedaży BMW?


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, opłaca się coś kupić? Niektóre autka naprawdę zeszły z ceny, warto? Zastanawiałem się nad BMW M1 Procar i Flexorem. A jest coś opłacalnego i dobrego?

Opublikowano

Wiesz może do kiedy trwa ta wyprzedaż ?

Odnoście opłacalności, to chyba jedyne auto które się opłaca to Z4GT3, bo jest to rzadki samochód, i warto go mieć w garażu, reszta była dostępna za IGC, i nie jest zbyt zachwycająca.

Opublikowano

Zdecydowanie warto kupić BMW Procar - za niską cenę mamy jedno z lepszych aut w klasie A.

Flexor nie jest zbyt dobrym autem na wyścigi, jedynym plusem jest to, że jest to okaz kolekcjonerski.

Pozostałe auta są mało opłacalne ze względu na to, że spora ich część jest za IGC.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

A jak wygląda BMW 135i? Bo na nfs times na waterfront road robi najlepsze czasy. Opłaca się? Nie wiem czy się zdecydować, bo mam RS4, która tam w rankingach też czasami się przebija.

Opublikowano

To zależy od części, jakie włożysz.

Jeśli włożysz słabe części, nie dziw się, że MR2 jest słaba :p

-

Skoro masz mr2 możesz kupić Mazdę RX8 ;)

f

Opublikowano

Na tą obecną trasę właśnie się zastanawiałem na rx8. Tak wgl temat chyba do zamknięcia, bo wszystkie bmw oprócz m3 e46 most wanted, zostały usunięte z wyprzedaży. 

co do mr2 w klasie d
http://nfstimes.com/nfsw/drivers/pc_track_78chinatown tram
http://nfstimes.com/nfsw/drivers/pc_track_305waterfront road
http://nfstimes.com/nfsw/drivers/pc_track_314mission street
http://nfstimes.com/nfsw/drivers/pc_track_157financial district
http://nfstimes.com/nfsw/drivers/pc_track_71blackwell bridge
http://nfstimes.com/nfsw/drivers/pc_track_57brooks street
i kilka innych jest jeszcze...

w kilku jest mr2 w czołówce, ale i tak zostaje średnio 2-3 sekundy w tyle. Więc uważam, że nawet dobra część nie da w d klasie mr2 kopa. Co innego c czy b.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...