Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Menu Phreak Only - zabaw się w Riotera!


Radi ;3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Chciałbym Wam przedstawić jak włączyć w lolu menu Phreak'a, jednego z pracowników Riotu. Zawiera ono parę ciekawych funkcji, które mogą urozmaicić rozgrywkę. Nie będę ich przedstawiał aby zachęcić do skorzystania z tutoriala.
 
1. Pobierz program Wooxy.
http://yurixyworks.com/2015/01/03/wooxy-open-beta-is-now-available/
 
2. Zainstaluj go (wszystko jest bardzo proste, posiadasz mózg).
 
3. Pokaże Ci się menu, które wygląda tak:
0ntyca.jpg
 
Naciskamy zatem "Create skin".
 
4. Wybieramy "Get file"
y4ez2p.jpg
 
5. Rozszerzamy następujące foldery:
057p72.jpg
 
05ktlh.jpg
 
kjxcks.jpg
 
6. Szukamy następującego pliku. Zaznaczamy go.
 
lk79fw.jpg
 
7. Wypakowujemy.
 
o0karn.jpg
 
8. Po wypakowaniu przechodzimy do C:\Wooxy\extract\files\lol_game_client\DATA\Menu_SC4. Widnieje tam nasz plik. Otwieramy go w dowolnym edytorze tekstu, polecam Notepad++.
 
sb9efg.jpg
 
9. W w/w pliku szukamy słowa "phreak".
 
yjfcvm.jpg
 
10. Zmieniamy pola summoner na swoją nazwę przywoływacza, w moim przypadku to będzie YouAreMyBitch.
 
1y3j95.jpg
 
11. Zapisujemy wszystko.
 
12. Otwieramy Wooxy i wybieramy "Install skin".
 
sfjnuc.jpg
 
13. W kojenym menu otwieramy "Custom skins".
 
31to5m.jpg
 
14. Klikamy "Add skin".
 
f3gtso.jpg
 
15. Wybieramy "Add files".
 
ghhhrc.jpg
 
16. Lokalizujemy i wybieramy nasz zmodyfikowany plik.
 
7cr8le.jpg
 
17. Powinno się ukazać takie "coś".
 
9j6imk.jpg
 
18. Naciskamy "Save the skin" i wpisujemy następujące informacje.
 
v1k1yl.jpg
 
19. Naciskamy "Save Skin" oraz najeżdżamy na "Uninstalled" i klikamy obok "Install".
 
xcczoh.jpg
 
20. Instalacja powinna przebiegnąć pomyślnie.
 
fj0vuv.jpg
 
21. Gotowe!
 
Następnie tworzymy custom game i testujemy menu.

 

Prezentuje się ono następująco:

 

0y5xaz.jpg

 

Opcje są po angielsku. (+ dowód, żeby nie było, że fake)

 

WAŻNE!

W PLIKU FOUNDRYOPTIONSMENU.XML JEŻELI GRASZ NA INNEJ WERSJI JĘZYKOWEJ NIŻ EN_US, MUSISZ ZMIENIĆ NA SWOJĄ. NP. RU_RU, TR_TR, PL_PL.

 

To na tyle, dziękuję za przeczytanie i życzę powodzenia w odkrywaniu sekretnego pokoju Phreaka ;)

Pozdrawiam, Radi.

 

BTW @Miszczu mogę liczyć na jakieś -%?

Kocham Renissance.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...