Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Jak zainstalować paczkę modów na wersję 9.6.? - XVM


RcoNGra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wiele ludzi narzekało że stworzyłem poradnik o 9.5. - A już jest wersja 9.6.

 

Ale mniejsza z tym.

Robię dzisiaj do wersji 9.6

 

Zawartość (Mody zawarte w paczce.):

1) XVM

2) Zoom out

3) Damage Panel by GambitER

4) Licznik pocisków, dział z automatem ładującym.

5) Kolorowe komunikaty, statystyki sesji i ikonki.

6) Damage Indicator

7) Max Farplane

 

Coś ode mnie:

Mody są naprawdę super. Polecam - RcoN.

 

Jak zainstalować?

 

Krok 1.

 

Pobieramy paczkę.

 

Pobierz:

Kliknij!

 

Skan virus'ów:

Kliknij!

 

 

Krok 2.

 

Wchodzimy w "Start" -> "Mój komputer".

Później wchodzimy w nasz dysk z pobraną grą.

(Standardowo: Cysk C: -> Games -> World_Of_Tanks.)

 

Usuwamy! Folder res_mods i wgrywamy,

nasz nowy.

 

Krok 3.

 

Koniec! Hurra!

 

 

 

 

Prezentacja paczki:

Klick!

 

Nie muszę tu podawać skanu, ponieważ to link YouTube, ale... Wgram, dla pewności.

 

Skan:

Klick!

mca.png


 


RcoN - Użytkownik portalu MPCForum.pl


Jeżeli pomogłem zostaw


"Lubię To!"


Opublikowano

Download leży.

 

Sorki, wiem >3

­

mca.png


 


RcoN - Użytkownik portalu MPCForum.pl


Jeżeli pomogłem zostaw


"Lubię To!"


  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Jak zainstalować paczkę modów na wersję 9.6.? - XVM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...