Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W co zainwestować 300zł?


Diavo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko panowie. Macie pomysł w co zainwestować 300 zł by w szybkim czasie z małym ryzykiem mi się zwróciło z %?

Nie ma opcji o założeniu bloga do PPA i z innym blogiem do zarabiania na fake contencie.

Opublikowano

300zł to za mało na inwestycje.

 

Możesz szukać okazji kupując rzeczy i sprzedawać drożej ale to czasochłonne i nie zarobisz za dużo- gra nie warta świeczki.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

w zakładach bukmacherskich możesz zawsze jakiś hejs wygrać :)

szansa na to że się zwróci to 33,3%:)

teraz będą mecz ligi mistrzów więc można dobrze zarobic bo kurs np. na Chelsea będzie 2, a na PSG 3, na remis 4 więc stawiasz dyszke na Chelsea i masz 33,3% szansy że wygrasz 10zł :D

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Idź na targ niewolników może kupisz jakiegos nigrusa po taniości dużego i silnego to opylisz go u nas na markecie  za więcej złota.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antywarn

 300 zł to jest mało aby coś konkretnego zarobić.Albo inwestujesz więcej (wiecej ryzykujesz ale wiecej mozesz zyskać) albo stracisz lub zyskasz drobniaki.Jedynie Bukmacherka Ci zostaje

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Ew. Fanpage kup z dużą ilością polubień, powyżej +20k jest dobrze, i zacznij na nim zarabiać na "różne" sposoby, chęci i praca wystarczą aby z wielokrotnić zainwestowaną kasę

Opublikowano

lub jeszcze kup coś dla braci, rodziny jeśli masz np. BUKIET KWIATÓW dla kobiet, bo zbliża się DZIEŃ KOBIET. :)

bez gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...