Skocz do zawartości

budowanie domu

Polecane posty

Siema niedawno kupiłem te gre i nie wiem jak zbudować chatkę :D

shockblade_zed_by_greenmotion-d73k92u.jp

///.. The Shadows Have Enlightened Me..\\\

Pani Kasia

Pierwsze co potrzebuje to drzewo no bo bez drzewa nic nie zrobisz, masz kamień więc łup trochę kamienia i drewna po czym zrób siekierkę będzie ci się rąbało drewno, gdy już będziesz miał dostatecznie dużo drewna po lewej chyba masz plany co możesz zbudować jest tam po angielsku "chatka" wybierz ją i ustaw gdzie chcesz i gotowe, dorób tylko drzwi też drewniane żeby nikt ci się nie wbił do chatki i zabrał rzeczy.

czyli rąbie drzewo tak długo jak nie wyświetli mi się plan tak?

shockblade_zed_by_greenmotion-d73k92u.jp

///.. The Shadows Have Enlightened Me..\\\

Pani Kasia

Nie, ten plan już masz ale musisz mieć drewno np 20x drewno i musisz tyle zebrać żeby zbudować dom.

Kamieniem na początku łup w drzewa najlepiej te duże. Jak zdobędziesz dość sporo (+2500x) możesz zacząć kminić z domkiem. Ale ogarnij sobie najpierw ognisko.

Pani Kasia

Też miałęm ten sam problem jak grałem w tą gierkę co ty ale nie na pc tylko online bo ona też występuje online xxx ja właśnie tutaj gram. Na początku musisz uzbierać odpowiednią ilość materiałów czyli surowców z których dopiero potem wybudujesz dom. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...