Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Plugin na rejestracje w danym miejscu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Znacie może jakiś plugin na logowanie w którym da się wyznaczyć miejsce logowania np wychodzisz z serwera, wchodzisz na serwer i logujesz się na spawnie i tepa cię z powrotem do miejsca skąd wyszedłeś.

Opublikowano

LogiT

 

Dodam, że poczekalnię ustawia się tak:

  1. /logit config set waitingRoom.location $
  2. /logit config set waitingRoom.enabled true
(pierwsza komenda ustawią na lokację na której stoisz)
Opublikowano

Dodam, że poczekalnię ustawia się tak:

  • /logit config set waitingRoom.location $

  • /logit config set waitingRoom.enabled true

(pierwsza komenda ustawią na lokację na której stoisz)
A ja się w config męczyłem -,-.
Opublikowano

 

Dodam, że poczekalnię ustawia się tak:

  1. /logit config set waitingRoom.location $
  2. /logit config set waitingRoom.enabled true
(pierwsza komenda ustawią na lokację na której stoisz)

 

Nie działa mi 1 i 2 komenda wyskakuje mi ,,property not found,,

Opublikowano

Nie działa mi 1 i 2 komenda wyskakuje mi ,,property not found,,

Stan tam gdzie ma byc ten "spawn" gdzie sie gracze maja logowac.

Odpal config.

Na dole bedziesz mial wainting room to enable: false daj enable:true

Przepisz kordy

Zrestartuj serwer

Opublikowano

Nie działa mi 1 i 2 komenda wyskakuje mi ,,property not found,,

Wut, u mnie działa: http://scr.hu/32v8/78il2(oczywiście tą komendę z $ trzeba jako gracz wykonywać)

Ew. jeśli komendą nie działa zrób jak @zychu151

 

Stan tam gdzie ma byc ten "spawn" gdzie sie gracze maja logowac.

Odpal config.

Na dole bedziesz mial wainting room to enable: false daj enable:true

Przepisz kordy

Zrestartuj serwer

Opublikowano

Stan tam gdzie ma byc ten "spawn" gdzie sie gracze maja logowac.

Odpal config.

Na dole bedziesz mial wainting room to enable: false daj enable:true

Przepisz kordy

Zrestartuj serwer

Zrobiłem tak samo jak podałeś i coś się ładuje i cały czas niebieska mapa i po chwili crash ;p

Opublikowano

Zrobiłem tak samo jak podałeś i coś się ładuje i cały czas niebieska mapa i po chwili crash ;p

Hmmm na jakim świecie to ustawiasz?

I jaka wersja LogiT?

 

Opublikowano

Hmmm na jakim świecie to ustawiasz? I jaka wersja LogiT?

Ustawiam to na stworzonym świecie taki config:

waiting-room:

  enabled: true

  location:

    ==: Location

    world: logowanie

    x: 1082.48383

    y: 6.0

    z: 339.78766

    yaw: 0.0

    pitch: 0.0

Wersja... chyba 0.10.0

Opublikowano

Ale crash serwera czy klienta gry?

Jakieś błędy na konsoli wyskakują?

I jaka wersja serwera?

Crash minecraft. Wersja serwera 1.7.2 RO3...

Opublikowano

Pobrałem od nowa logit ustawienie miejsca działa i wszystko wydaje się ok, ale... Wylogowywuje się i wchodzę na serwer a tu mam nie mogę się ruszać, mam niebieską mapę i jestem na kordach na których się wylogowałem. Wiecie może o co chodzi?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...