Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TSMASTER - INNOWACYJNY SERWER TEAMSPEAK3 - EVENTY - KONKURSY - NOWOŚĆ


.eNdox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nz5mh2.jpg­


 


Witam, chciałbym zaprezentować serwer TSMASTER na którym znajdziemy !


 


- MUSICBOTA 24/7


- EVENTY


- KONKURSY


- NAGRODY


 


Chciałbym też zapewnić że posiadamy ochronę ANTY DDOS, wykupioną na filtrowanie 24/7.


 


Nasi technicy od serwera TeamSpeak zadbali o to aby każdy użytkownik który poprosi o kanał prywatny powinien go otrzymać w ciągu 10 minut maksymalnie !


 


Aktualnie na naszym serwerze jest rekrutacja otwarta zapraszamy !


 


IP



TSMASTER.PL << IP 

 Nasza Administracja:


 


︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼


Query

︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻

 

● eNdox

● Yeti

● DeeJay

● KaaCuss

● vVPrzemOVv

 

︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼

RooT

︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻

 

● Dominikoso

 

︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼

Super Server Admin

︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻

 

● BlueAgai8n

● MrHarry2013

● Aproox

● Creepcia

● Insane

 

︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼

Server Admin

︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻

 

● AnoxeR1

● Amanakoi

 

︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼

Junior Admin

︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻

 

● You

● rafko16

● WujeekZly

 

REKRUTACJA

 

︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼

New Admin

︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻︻

 

REKRUTACJA

 

︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼︼

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Dlaczego uważasz że jest nie zabezpieczony ?

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

@ref - Zabezpieczono­

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Od czego by tu zacząć moją skromną opinię, serwer z wyglądu jest b.brzydki nic dodać nic ująć, poprostu zabolały mnie oczy. Następna sprawa serwer łamie na wszelakie sprawy regulamin licencji non-profit, kwestia zamknięcia go to 3-4 dni, niezabezpieczona praktycznie większość rzeczy ehh... wchodząc na ten serwer, czuję się jakbym był u siebie. :)

Opublikowano

Poprawione Zapraszam do oceny !­

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Poprawione Zapraszam do oceny !­

Praktycznie tylko wygląd serwera uległ zmianie, polecam polepszyć zabezpieczenia, po 1 zmieńcie hosting ts'a ehh...

Opublikowano

Rozmawiałem z jednym z administratorów (KaaCuss), sprawa z reklamowaniem się na innych TS3 została wyjaśniona (narazie).

Zmiany które proponuje:

 

  • Zmiana layoutu strony (darmowa templatka odstrasza),
  • Odblokowanie kanałów Pomocy (Family max users),
  • Wypier... wyrzucenie muzycznego bota z poczekalni bo tylko drażni uszy niż jest 'rozrywką',

 

Jeżeli macie jakieś pytania lub problemy możecie smiało walić do mnie na PW, odnośnie layoutu strony też się odezwijcie - zajmuje się tym to możemy zawrzeć jakaś współpracę...

 

 

// Mój numer GG jest podany w 'opisie' po lewo :>

Opublikowano

­ox2o9b.jpg

 

Dobre ściemy !

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Witam, pierwsza sprawa Design teamspeaka mi się podoba, licencja darmowa już nie, patrząc na was widzę tylko okres 4-5-6 dni jak teamspeak wróci z urlopu i wyłączenie waszego serwera.

 

Strona bardzo mi się podoba nie każdy musi używać płatnych szablonów.

 

Pozdrawiam.

  • 3 tygodnie później...
Uczeń
Opublikowano

Więcej Administracji niż graczy  wygląd lipny serwer nie stabilny nie polecam ^ ^

579571423327107377857.png


Opublikowano

Serwer świetny. Polecam:

- Ładny wygląd

- Profesjonalna Administracja - endox ogarnięty ziomek

- Brak lagów 

- Wysoka jakość rozmów :)

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...