Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz serwer? Nie masz forum? Zajrzyj.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CvWg.png


W internecie jestem dostępny właśnie pod Tym pseudonimem, Sayiu.


 


PvWg.png


Apeluję głównie do osób, które startują z własnym serwerem lub posiadają serwer, a nie mają i chcieliby forum.


Chciałbym zaznaczyć już na początku, że nie chce mieć nic wspólnego z oszustami więc jeśli na Twoim serwerze


dojdzie do tzw. przekrętów to anuluję współpracę. Oczywiście nie zrobię niczego pochopnie, wszystko trzeba najpierw wyjaśnić.


 


Posiadam forum wraz z aktywną licencją (do października), domeną pl oraz stabilnym hostingiem i


niechciałbym żeby to wszystko się marnowało. Skryptem zajmuję się od ponad dwóch lat, wszystko robiłem na


zasadzie prób i błędów, uważam że posiadam nie małe doświadczenie na temat ipb. Oczywiście nie chce się tutaj zaraz


porównywać do osób, które naprawdę mają ogromną więdzę nt. tego skryptu.


 


2h31n5j.jpg


- aktywną licencję, domenę pl, stabilny hosting,


- zabezpieczone forum (oczywiście dla chcącego nic trudnego :D),


- szeroki zakres nt. skryptu (jeśli pojawi się błąd, ja postaram się go natychmiast zlikwidować),


- własną strefę i rangi na forum,


- szybki kontakt, uczciwość, profesjonalność, etc.


 


4vj0ar.jpg


(Zaznaczam, że nie chcę żadnej rangi w grze ani żadnych $$$.)


 


- dobrego kontaktu, ucziwości, szacunku,


- gotowych plików serwerowych (nie będę czekał wiecznie na start),


- własnych bądź ciekawie edytowanych plików serwerowych (czyt. nie gotowców, które znudzą się po chwili).


 


fdt4b9.jpg


 


Najszybciej będzie poprzez gg: 53131795, lub poprzez prywatną wiadomość.


 


PS: Z góry przepraszam za wszelkie błędy. :mellow:


PS 2: Nie spodziewam się masy ofert ze względu na mój staż tutaj no ale... :D


Opublikowano
Dziękuję. Forum bardzo ładnie zrobione, przejrzyste i przyjemne dla oka. Jak najbardziej polecam.­
Opublikowano

Zamiast co chwilę rozsyłać linki na PW dodaj screena z forum i po problemie. Oferta porządna, ale do czasu aż nie zobaczę forum nie mogę w ciemno polecić, bo później się może okazać, że darmowy skin ze zmienionym kolorem belek.

Opublikowano

Bardzo ładna prezentacja, swojej osoby.

Raczej polecam, czemu nie. Spodobała mi się ta prezentacja.

Mogę poprosić ''Link'' do forum w prywatnej wiadomości?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...