Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

rozpierdolnik.pl - TeamSpeak dla grup grajacych w cs go i lola.


zawadzior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

QLFKxFS.png

 

Zapraszam na nasz serwer rozpierdolnik.pl gdzie znajdziesz miejsce dla siebie jak i klanu grającego w CS:GO i LoL'a.

Szukasz osób do meczy turniejowych?

-u nas znajdziesz je bez problemu.

 

Adres TeamSpeak:

rozpierdolnik.pl
rozpierdolnik.teamspeak3.com

25uo5qo.png

Server teamspeak3 dla grup osób grających w Counter Strike Global Offensive i League Of Legends.

Darmowe kanały publiczne, prywatne jak i strefa V.I.P dla klanu.

Jak narazie 50 slotów w razie potrzeby powiekszymy.

Ochrona anty DDoS.

Niski ping.

Przyjazna i dojrzała administracja.

Unikalne duże ikonki z naklejek CS:GO.

Duża ilość rang 4FuN.

Stabliność serwera 24/7.

 

logo.png

 

[Właściciel] Zawadzior


[Administrator] RAzer


[Administrator] Ilusion

 

 

Oczekujemy kultury na naszym serwerze oraz radzimy zapoznać się z jego regulaminem.

 

Zmiany:
-Dodaliśmy bota muzycznego który gra na każdym kanale po użyciu funkcji channel comander :)

QLFKxFS.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Taka fajna nazwa ale może być zawszę coś swojego, lepsze to niż kraść nazwę innym serwerom . Po wejściu na serwer ładnie prezentują się kanały , miła administracja ogólnie fajny serwer . POLECAM :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nikogo na TS, nazwa masakryczna, do tego wywalone ikony ...

 

4BwVf8Q.png

 

Wywalone ikony? Jakoś nikt sie na to nie skarżył każdemu ikonki chodzą być może problem leży u Ciebie.

Co do nazwy to jest to kwestia gustu nie musi Ci sie podobać a to że nie masz wglądu na gueście na kanały administracji to nie widzisz gdzie ktoś siedzi...

A tu mały ss że wszystko śmiga jak trzeba..

 

 

 

l0s0tu.jpg[

 

QLFKxFS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...