Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NerVoSuh [NoClip/Tele-Kill/SuperJump/PingSpoof/NoFallDamage]


MrwolfiMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NerVoSuh

 

[Player ESP]
- Nick
- Zdrowie
- Dystans
- Hitbox gracza
- Gracze
- Plecak
- Broń główna
- Broń dodatkowa
- Armor
 
[item ESP]
- Nazwa
- Liczba naboi
- Dystans
 
[Zombie ESP]
- Wykrywa agro
- Wykrywa stan zombie
- Dystans
 
[inne]
- No Clip.
- Nieskończona stamina.
- Super Jump.
- aut. podniesienie.
- Instant DC.
- Tele-Kill.
- Brak dmg spadania.
- No Spread/Recoil.
- Celownik z 1 i 3 os.
- D3D - Night Vision
 
9b4e7564913c751c6b421ad9ccab8bfb.png
 

 
 
Jak użyć?
1 - Włącz grę w trybie okienkowym.
2 - Wstrzyknij obojętnie jakim injectorem do pliku .exe

Trochę pomocy..

- Kliknij F1 by włączyć/wyłączyc menu cheata.
- Używaj strzałek by nawigować w menu cheata.
- Kliknij V by włączyć noclipa.
- Wciśnij P by auto DC.
- Wciśnij F5 celując na wybranego gracza by się do niego tp.

DL:

Skan:

 

Wykrywają go jakieś 3 programy , ale mogę zaręczyć że to żaden virus.

Plik jest .dll

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Jak zainstalować ?

 
Jak użyć?
1 - Włącz grę w trybie okienkowym.

2 - Wstrzyknij obojętnie jakim injectorem do pliku .exe

­

Opublikowano

Plik exe. wlasnie mam na steamie WarZ i nwm gdzie szukac pliku EXE.


 

 
Jak użyć?
1 - Włącz grę w trybie okienkowym.
2 - Wstrzyknij obojętnie jakim injectorem do pliku .exe

 

 


 

 
Jak użyć?
1 - Włącz grę w trybie okienkowym.
2 - Wstrzyknij obojętnie jakim injectorem do pliku .exe

 

Tak wiem tylko gdzie mam szukac pliku exe. ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Używa ktoś go ?? czy działają wszystkie opcje ?? i czy za tego teleporta przypadkiem nie dostaje się perma ??

76561198034439306.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna sprawa ^^ Testowałem, działa <3 Polecam!

Cheat z marca także wolałbym uważać i nie używać wszystkich funkcji tak just in case ;)

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...