Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] SZPITAL 44 PL - POLSKA MAPA HORROR 1.8 (INSPIROWANA OUTLASTEM)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twórca takich map jak:
- Wyspa Mroku

- Więzienie Ciemności

- Las Ciemności

- Zamek Ciemności

[...] i wiele więcej.

 

PREZENTUJE NOWĄ MAPĘ:

logoszpit_wnxxrhh.png

SZPITAL 44: v.1.0

Wersja gry: 1.8

 

 

_________________________________________________________________________

 

wsteppng_wnxxrxw.png

 

Cześć,

Po długich przerwie, planowaniu i obmyślaniu i konstruowaniu całego redstone'a właśnie powstała ta mapa

"SZPITAL 44" jest to mapa wzorowana/inspirowana na grze OUTLAST, wcielamy się w dziennikarza, który ma za zadanie dostać się do zakładu psychiatrycznego i dowiedzieć się co tam sie dzieje, gdyż wielu ludzi skarży się, że z niego dochodzi dużo nieprzyjemnych dźwięków. Gracz ma do dyspozycji kamerę, oraz kilka baterii.

Gracz powoli dochodzi do wniosku, że zbudowana tam została pewna zakazana strefa 44, musisz się do niej dostać i odkrywać dalsze tajemnice szpitala.

ZAPRASZAM DO CZYTANIA TEMATU

 

________________________________________________________________________

 

 

informacj_wnxxrex.png
 

Mapę budowałem 3 miesiące i tak jak zwykle - jestem zmęczony, mam nadzieję, że

przyjmiecie tę mapę równie dobrze jak inne  :D.

Oprócz świetnego klimatu, mapa posiada nawet możliowść graczowi włączenia i włączenia kamery kiedy tylko chce, gdy kamera jest włączona gracz widzi w ciemności (kamera ma noktowizor) Mapa tylko i wyłącznie

pod mc 1.8!!!

Zapraszam do pobierania  :)

 

Zalety mapy:

- Cała rozgrywka kontrolowana jest przez CommandBlocki

- EPICKI KLIMAT!

- wciągająca fabuła

- Noktowizor w kamerze

- Kamera

- Możliwość zbierania i ładowania baterii w kamerze przez gracza

- główne zadania

- świetnie nawiązuja do Outlasta

- Nowe dźwięki

- Mapa dostępna na multiplayer (max 2 osoby)

- Nowe tekstury

 

Ustawienia serwera: (na multiplayer)

difficulty=1

enable-command-block=true (jeżeli nie ma tej linijki dopisz ją ręcznie)
pvp=false
spawn-npcs=true
view-distance=7
allow-flight=true
 
 
NIE GRAJ NA BUKKIT
 
 
 
MAPA NIE WYMAGA MODÓW
 
 
 
GRAJ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WERSJI
 
1.8
 
 
 
UŻYWAJ WYMAGANEGO TXT
 
(DOŁĄCZONY Z MAPĄ)
 
 
 
KONIECZNIE JASNOŚĆ NA 0%!
 
(MOCNO WPŁYWA NA KLIMAT)

 

________________________________________________________________________

zdjeciapn_wnxxrsx.png

 

2015-02-2_wnxxrse.png

 

2015-01-0_wnxxrsq.png

 

2014-12-3_wnxxrah.png

 

2015-01-0_wnxxrax.png

 

2015-01-0_wnxxran.png

 

_____________________________________________________

 

trailerpn_wnxxraa.png

 

Trailer jest dostępny do obejrzenia na moim kanale na YouTube.

 

http://www.mpcforum.pl/s/a37f374

 

_____________________________________________________

downloadp_wnxxrqr.png

 

Mapkę, wraz z resourcepack'iem możecie pobrać z poniższego linku:
 
Na Minecraft v.1.8
http://majki141.wix.com/michal-maps#!szpital-44/cbaa

SKAN:

https://www.virustotal.com/pl/file/51cbd2f0882a0713672e159bc4ffe85f24d7c7109c162ca5b3494638eaa2d7e9/analysis/1425316368/

Zapraszam również do nagrania mapy   :)

 

Jeżeli nie wiecie jak pobrać i wgrać mapę napiszcie w komentarzach,

to dopiszę tutaj instrukcję   :D

Proszę abyście napisali swoje opinie pod tym tematem.

 

Autor mapy: TheMichal3210 (ja)

________________________________________________________________

 
Opublikowano


Temat nie jest związany z "zarządzaniem serwerem", takie tematu piszę się w "minecraft - media" lub dziale "minecraft".
I film możesz wstawić w [.media][./media] (bez .) żeby od razu wyświetlało film na mpc bez przenoszenie ;)
 ­Co do samej mapki wygląda bardzo ciekawie i na pewno zagram ;)

Opublikowano

 

Temat nie jest związany z "zarządzaniem serwerem", takie tematu piszę się w "minecraft - media" lub dziale "minecraft".

I film możesz wstawić w [.media][./media] (bez .) żeby od razu wyświetlało film na mpc bez przenoszenie ;)

 ­Co do samej mapki wygląda bardzo ciekawie i na pewno zagram ;)

 

Wiem o tym, z tego co pamiętam dawałem do działu "Minecraft", ale mi się coś przeniosło.

Da się jakoś to przenieść? Jeśli nie to prosiłbym admina o przeniesienie do działu "Minecraft"

 

 

Screeny są mega! Jeżeli uda mi się odpalić actiona zrobię z tej mapy serię :D

spoko ;)

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...