Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

► ts.MineSive.pl | Bo u Nas wszystko się zaczyna ◄


kavoweciastko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer bez licencji nie istnieje. W każdej chwili serwer można wyłączyć po przez black liste :)

 

Że, że, że, że CO?!?!!? :O

Idę kupić licencję na swój testowy serwer :/

Dobra koniec żartów ;)

 

Jak serwer może zostać zablokowany za "brak" licencji jeżeli jej w ogóle nie ma? Skoro sam właściciel teamspeak.com udostępnia "darmowe" 32 sloty na start, to dziwne, pewnie jestem do tyłu jeżeli chodzi o sprawy licencji etc. tzw. "Człowiek starej daty" ^^. Koniec tych śmieszków.

 

Jeżeli chodzi o samą prezentacje bardzooo mi się ona podoba ;>

Serwer mały, lubię takie jak najbardziej na plus ;>.

Może kiedyś zawitam do was na dłużej ;>

Powodzenia życzę w rozwoju ;p.

Opublikowano

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Co do samej licencji to też sądzę, że nie mają podstaw do dania go na blacklistę.

Opublikowano

Serwer bez licencji nie istnieje. W każdej chwili serwer można wyłączyć po przez black liste :)

 

W tym poście pokazałeś swoją wiedzę.

 

@topic

 

fajna prezentacja podoba mi się, Administracja nawet ok :)

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...