Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Łatwy zarobek PSC ! :D Tylko za klikanie lubie to/komenatrarze/google+/suby


michubak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym wam zaprezentować fajny sposób na zarobek ( możliwość doładowania sobie konta do gry ! :D )

Co trza zrobic? 

1. Wchodzimy na 

http://www.likeplus.eu/

2. Logujemy się ( najepiej za pomocą FB )

 

3. Przechodzimy do zakładek najlepiej płatnych  czyli 

 ZADANIA > Dostępne zadania


4. Kolejnym krokiem jest zapoznanie się z ofertą  co trzeba zrobić
 

5. Najlepiej wybierać te promocje co są najszybsze i ostatnio byłby dodane ( szybszy kontakt). 
np:  

Oddaj głos na konkurs poprzez aplikacje FB ( 5 sekund wystarczy kliknąć VOTE ) łatwe pkt.kliknięcieMichał Bąk (0)255 punktów0 z 9829 dni

         



6.  Jeśli uzbieramy  wystarczającą liczbę pkt, możemy je wymienić albo za lajki na naszych stronach  

FB/GOOGLE/YT suby

 lub po prostu w kategori  CLICKBACK na

​PSC  lub inne rzeczy

 :) Dziękuje za poradnik 



PS najlepiej wykonywać zadania po 250 pkt aby tylko kliknąć ( niż się rejestrować za 3k pkt. )

W ciągu dnia możemy zarobić na psc 20-50zł 

Strona jest  sprawna i wypłacalna funkcjonuje od dłuższego czasu !

Wszystkie przedmioty do wypłaty są przeprowadzane przez admina forum  ( tak się dowiedziałem poprzez rozmowe z Moderatorem )

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

Jeżeli nie ma się FB to po wybraniu opcji : ZADANIA > dostępne zadania pokazuje się oto taki napis : Wyczerpałeś limit zleconych zadań.

Opublikowano

Aha pozdro, wyczerpales limit zrealizowanych zadan, a nic nie zrobilem..

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

ZALOGUJCIE SIĘ ZA POMOCĄ   FACEBOOK.  I  znajdzie oferte w zadania:
 

Oddaj głos na konkurs poprzez aplikacje FB ( 5 sekund wystarczy kliknąć VOTE ) łatwe pkt.

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

@michubak

Ile trzeba punktów by uzyskać np PSC za 20zł? 

Chce sie najpierw dowiedziec ile / co / jak, zamiast znowu zmarnowac czas na rejestracje i kilkukodzinne klikanie dzienne za marne np 50 zł za miesiac...

Jakie sa jeszcze inne nagrody na tej stronie po za PSC?

 

 

Opublikowano

@michubak

Ile trzeba punktów by uzyskać np PSC za 20zł? 

Chce sie najpierw dowiedziec ile / co / jak, zamiast znowu zmarnowac czas na rejestracje i kilkukodzinne klikanie dzienne za marne np 50 zł za miesiac...

Jakie sa jeszcze inne nagrody na tej stronie po za PSC?

Wypłata gotowki na paypal  20 zl  34000 pkt

50zl 44000 pkt

100zl  60000 pkt

200 100000 pkt

 

 

PSC 20 zl  30000 pkt

60zl  44000 pkt

 

itp wszystko pisze w CLICKBACK

 

 

 mamy oferty normalne za lajkowanie innych fb google + subow komentarzy  albo specjalne oferty po 3 tys pkt lub 250 pkt ! 

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

Ja nic takiego nie widze. a troche czasu korzystam . ;d Dla pewnosci mozna sb wlaczyć jakby wpisalo post na naszą tablicę to tylko dla nas a nie dla wszystkich ;d 

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

   :D  za specjalne zadania możesz na normalnym koncie zrobić 4x   a sa oferty od 250 pkt do   3 tys pkt. ( ale lepiej sie oplaca robic te po 250 bo tam szybko doslownie 5s a na tych po 3k pkt to trza sie zarejestrowac i napisac gdzie mily komentarz np do jakiegos sklepu)  a   normalnie pkt sie nabija lubiac komentarze czyjes lub   inne fanpejdzie / instagramy/ profile youtube a takze google  (mozna latwo bota napisac  w autoit albo taskera xD

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

nom za samo like jest dużo. Bo musisz połączyć konto z fb


niekiedy są błędy na stronie ale to chyba dlatego ze szata graficzna będzie zmieniana tak słyszałem od moderatora 

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

Kliknąłem 138 razy Like mam 1745 punktów ale dostałem bana na like na fb :O

 

Aha no i fajnie że im więcej klikacie tym mniej punktów dostajecie na początku po 50 spoko a potem po 8? 

Postów się nie da polubić. To jak już będę mieć 1000 kliknięć to będę dostawać po 3 punkty? Bezsensu to moim zdaniem

Opublikowano

to zalezy od tych co udostepniaja strone do lajkowania to ich limity.  Co 24 sie resetuje masowo od razu nie mozna klikac na raz wiec radze przerwy robic :D 

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

No właśnie w takim tempie to ja na to PSC uzbieram w 20 dni albo będę musiał co jakiś czas klikać like  uważać żeby bana nie dostać ;d to ja podziękuje za taką zabawę.

 

Jesteś administratorem tej strony? tak mi się wydaję chętnie i szybko odpowiadasz na pytania i wgl. wyglądasz na kogoś z ich teamu :P

Opublikowano

nie jestem swieży ;dddd

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

To już lepiej pisać komentarze na ceneo. #60groszyzawpis

Ale jak wy wolicie pracować przez 30 godzin na 20 zł to wasza sprawa xD

Prościej iść i zamiatać ulice.

 

+pewnie nie wypłacają i nie da się nawet uzbierać tylu punktów.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

To już lepiej pisać komentarze na ceneo. #60groszyzawpis

Ale jak wy wolicie pracować przez 30 godzin na 20 zł to wasza sprawa xD

Prościej iść i zamiatać ulice.

 

+pewnie nie wypłacają i nie da się nawet uzbierać tylu punktów.

pisać komentarze na ceneo ? :O o co chodzi 

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

Rok temu na tej stronie działałem, ale nie polecam chyba z miesiąc czasu minęło aż uzbierałem na doładowanie za 5zł do telefonu z powodu braku ofert, ale strona wypłacalna. Trzeba mieć jeszcze dobre konto ponad 200znajomych, bo z fejkkonta praktycznie nie ma żadnych ofert.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...