Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] JobBot by Kyosha - Nawet do 70% expa więcej


Kyosha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<

r

e

k

l

a

m

a

.

.

.

.

.

.

.

>

 

Siemka  :D

To może zabrzmieć bardzo dziwnie, aczkolwiek dziś w nocy przyśnił mi się bot  xD

Po ogarnięciu wszystkich informacji postanowiłem napisać BOT IDEAŁ (obecnie w fazie wczesnej BETY  :D ). 

 

Zapraszam do zapoznania się z funkcjami tego prostego skryptu  :)

TUTAJ BĘDZIE WIDEO PREZENTACJA

.

.

.

.

.

.

 

 

Opis JobBot'a by Kyosha

 

Napisany on został najprostszym sposobem - w AutoIT. Siła tego programu nie leży w kodzie (gdyż jest on na bardzo bardzo niskim poziomie) lecz na samym jego działaniu. 

Bot ten jednocześnie atakuje postacią.......a także petem. 

Co to daje?

Przyjmując, że exp samą postacią wynosi 100% to zdobywanie doświadczenia za pomocą Auto Atakowania na Postaci oraz Pecie (osobno rzecz jasna) wynosi około 170%. 

Czemu 170% a nie 200%? Większość NosKumpli posiada mniejszą prędkość ataku co sprawia, że zabijanie potworów zwierzakiem trwa troszkę dłużej  :)

 

 

Jak używać JobBot by Kyosha?

  • Pobierz plik 

https://mega.co.nz/#!bIQDmR6Q!Si_rEbFZkLgjkneZMuLEu1eDkFhI8glv0EQ02JoGlv4

scan :

https://www.virustotal.com/pl/file/adfb7b8defa710ffea8f68c25761a832f335ea399c63ddc2f1a9f5d6952b9192/analysis/1425147676/

(nie mam pomysłu czemu wykryto tam trojana xD. W dalszej części tematu znajdziesz kod tego bota ;) )

 

  • Zaloguj się do gry oraz przejdź się za Mini Land na spot z kurczakami oraz złośnikami
  • Zalecane ustawienie postaci :

fwe6lf.jpg

  • Zalecane ustawienie Peta :

7efeu8.jpg

 

  • Uruchom JobBot by Kyosha
  • Wciśnij F9 aby wystartować, F10 aby zamknąć bota

 

 

 

UWAGA !!

 

 

  • Jest to wersja BETA, którą zamierzam aktualizować przez najbliższe dni
  • Bot na chwilę obecną najlepiej działa na łuczniku oraz magu wraz z petem atakującym z dystansu
  • Kod bota znajduje się tutaj :

 


 

 


#include <GUIConstants.au3>
 
HotkeySet("{F9}","Start")
HotkeySet("{F10}","Koniec")
MsgBox(0,"JobBot by Kyosha","F9 = Start, F10 = Stop")
While 1
Wend
Func Start()
while 2
Send("{F1}")
Sleep(100)
Send("{space}")
Send("{space}")
Sleep(500)
Send("{esc}")
Sleep(300)
Send("{F2}")
sleep(100)
Send("{space}")
Send("{space}")
Sleep(700)
Send("{esc}")
Sleep(300)
WEnd
EndFunc
Func Koniec()
MsgBox(0,"JobBot by Kyosha", "Bot został wyłączony. Pozdrawiam, Kyosha")
Exit
EndFunc

 

 

 

  • Tak jak już mówiłem jest to najprostszy bot jaki mógł powstać. Wzorowałem się na poradniku jednego z użytkowników naszego forum

 

Plany :

 

  • Dodanie Partnera (m.in. Boba)
  • Aktualizacja bota do wersji na wojownika
  • Dodanie takich funkcji jak ustawianie częstotliwości zmiany atakującego itp
  • Dodanie klawiszów "Start", "Pauza" oraz "Wyłącz"
  • Aktualizacja bota, aby działał w tle

 

Zmiany :

1.0 

 

  • publikacja

 

1.1

  • aktualizacja włączania oraz wyłączania bota

 

 

Podziękowania :

@JDaniel1

@HaruTube (noob)

.

.

.

Jeśli bot się podoba liczę na wynagrodzenie mojej pracy komentarzem bądź Lubię to

Zachęcam także do dodawania swoich pomysłów na aktualizację bota aby stawał on się coraz to lepszy :)

pozdrawiam, Kyosha ;)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Uważajcie na tego użytkownika, kiedyś oszukał mnie na 1000zł w NosTale!!! 

Testowałem bota przed pokazaniem go tutaj i sądze, że bardzo dobrze działa.

Polecam to, HaruTube. :ninja:

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

Uważajcie na tego użytkownika, kiedyś oszukał mnie na 1000zł w NosTale!!! 

Testowałem bota przed pokazaniem go tutaj i sądze, że bardzo dobrze działa.

Polecam to, HaruTube. :ninja:

Złodziej ja :D

ale miało być inaczej :

d9h5iq.jpg

<3:D

 

@Topic 

właśnie szukam kilku linijek kodu odpowiedzialnych za funkcję włączania / pauzowania / wyłączania bota na przycisk. Postaram się tą opcję dodać jeszcze dziś ;)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Jeśli w najbliższym czasie dodasz tę aktualizacje która będzie dodawała działanie w tle będzie kozacko ;p 

Ale i tak propsy za pomysł i wgl :) Niemniej jednak czekam aż będzie możliwość działania w tle 

 

Opublikowano

Jeśli w najbliższym czasie dodasz tę aktualizacje która będzie dodawała działanie w tle będzie kozacko ;p 

Ale i tak propsy za pomysł i wgl :) Niemniej jednak czekam aż będzie możliwość działania w tle 

postaram się dodać działanie w tle do hmm. środy?

kiedy znajdę czas ;)

 

tymczasem mam już drobną aktualizację ale wkleję ją dopiero po skokach narciarskich ;)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Dodaj tez zeby co 2 min klikal dany przycisk,bo magowie potrzebuja many xD

Zostanie to dodane, aczkolwiek w troszkę innej wersji (wpiszesz co ile ma wciskać dany przycisk). Aczkolwiek jestem nowy w świecie AutoIT więc dajcie mi czas na ogarnięcie podstaw ;)

 

 

 

UPDATE

Zmiana włączania oraz wyłączania bota ;) teraz jest to prostsze ;)

 

 

 

Podziękowania dla @JDaniel1 za pomoc z ogarnięciem tego wszystkiego ;) Dzięki ziomuś :)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

CO tej bot robi


 

<

r

e

k

l

a

m

a

.

.

.

.

.

.

.

>

 

Siemka  :D

To może zabrzmieć bardzo dziwnie, aczkolwiek dziś w nocy przyśnił mi się bot  xD

Po ogarnięciu wszystkich informacji postanowiłem napisać BOT IDEAŁ (obecnie w fazie wczesnej BETY  :D ). 

 

Zapraszam do zapoznania się z funkcjami tego prostego skryptu  :)

TUTAJ BĘDZIE WIDEO PREZENTACJA

.

.

.

.

.

.

 

 

Opis JobBot'a by Kyosha

 

Napisany on został najprostszym sposobem - w AutoIT. Siła tego programu nie leży w kodzie (gdyż jest on na bardzo bardzo niskim poziomie) lecz na samym jego działaniu. 

Bot ten jednocześnie atakuje postacią.......a także petem. 

Co to daje?

Przyjmując, że exp samą postacią wynosi 100% to zdobywanie doświadczenia za pomocą Auto Atakowania na Postaci oraz Pecie (osobno rzecz jasna) wynosi około 170%. 

Czemu 170% a nie 200%? Większość NosKumpli posiada mniejszą prędkość ataku co sprawia, że zabijanie potworów zwierzakiem trwa troszkę dłużej  :)

 

 

Jak używać JobBot by Kyosha?

  • Pobierz plik 

https://mega.co.nz/#!bIQDmR6Q!Si_rEbFZkLgjkneZMuLEu1eDkFhI8glv0EQ02JoGlv4

scan :

https://www.virustotal.com/pl/file/adfb7b8defa710ffea8f68c25761a832f335ea399c63ddc2f1a9f5d6952b9192/analysis/1425147676/

(nie mam pomysłu czemu wykryto tam trojana xD. W dalszej części tematu znajdziesz kod tego bota ;) )

 

  • Zaloguj się do gry oraz przejdź się za Mini Land na spot z kurczakami oraz złośnikami
  • Zalecane ustawienie postaci :

fwe6lf.jpg

  • Zalecane ustawienie Peta :

7efeu8.jpg

 

  • Uruchom JobBot by Kyosha
  • Wciśnij F9 aby wystartować, F10 aby zamknąć bota

 

 

 

UWAGA !!

 

 

  • Jest to wersja BETA, którą zamierzam aktualizować przez najbliższe dni
  • Bot na chwilę obecną najlepiej działa na łuczniku oraz magu wraz z petem atakującym z dystansu
  • Kod bota znajduje się tutaj :

 


 

 

#include <GUIConstants.au3>
 
HotkeySet("{F9}","Start")
HotkeySet("{F10}","Koniec")
MsgBox(0,"JobBot by Kyosha","F9 = Start, F10 = Stop")
While 1
Wend
Func Start()
while 2
Send("{F1}")
Sleep(100)
Send("{space}")
Send("{space}")
Sleep(500)
Send("{esc}")
Sleep(300)
Send("{F2}")
sleep(100)
Send("{space}")
Send("{space}")
Sleep(700)
Send("{esc}")
Sleep(300)
WEnd
EndFunc
Func Koniec()
MsgBox(0,"JobBot by Kyosha", "Bot został wyłączony. Pozdrawiam, Kyosha")
Exit
EndFunc

 

 

 

  • Tak jak już mówiłem jest to najprostszy bot jaki mógł powstać. Wzorowałem się na poradniku jednego z użytkowników naszego forum

 

Plany :

 

  • Dodanie Partnera (m.in. Boba)
  • Aktualizacja bota do wersji na wojownika
  • Dodanie takich funkcji jak ustawianie częstotliwości zmiany atakującego itp
  • Dodanie klawiszów "Start", "Pauza" oraz "Wyłącz"
  • Aktualizacja bota, aby działał w tle

 

Zmiany :

1.0 

 

  • publikacja

 

1.1

  • aktualizacja włączania oraz wyłączania bota

 

 

Podziękowania :

@JDaniel1

@HaruTube (noob)

.

.

.

Jeśli bot się podoba liczę na wynagrodzenie mojej pracy komentarzem bądź Lubię to

Zachęcam także do dodawania swoich pomysłów na aktualizację bota aby stawał on się coraz to lepszy :)

pozdrawiam, Kyosha ;)

 

działa>?

Opublikowano

Mi pisze, ze wersja niezgodna z wersją systemu

 

CO tej bot robi

działa>?

Tak, działa. Jest to wersja beta dobrze pracująca na ten moment tylko na Magu / łuczniku z petem strzelającym z dystansu

Mi nie działa - wersjA 64bit,a ja mam 32

win 7 czy 8.1?

 

 

przetestowałem u siostry na 32 bitach win 7 i działa. Jesteś pewien, że wszystko robisz tak jak powinieneś ? 

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Bot musi byc w folderze z nt? Mam viste

bot może być gdziekolwiek. 

oo matko, vista. Nie wiem jak to sprawdzić. 

Powiedz mi co Ci wyskakuje kiedy odpalasz :) bot się uruchamia ale nie bije czy jak?

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Wersja programu jest niezgodna z wersja systemu, itd. X86-64bit, X64-32bit itd...

kliknij prawym na plik, daj właściwości. 

zgodność

i taj tryb zgodności z windows XP

 

rada od kolegi na działanie na viscie. jeśli to nie pyknie to niestety ja nie wiem co zrobić aby bot ten działał na viscie. 

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Link działa jak powinien. Upload ten jest skomplikowany jednak najlepsi. Zaufaj mi że źle pobierasz :)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Do ulepszania bota powrócę w środę :<. 

powód? moje oceny :D

Jutro oraz w środę łącznie mam 3 sprawdziany i 3 poprawy więc mam co robić

 

aby nie było że kłamię to proszę screena :

 

53891834220373444498.jpg

za utrudnienia przepraszam i liczę na wyrozumiałość. 

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Cześć pobrałem dzisiaj twojego bota ustawiłem się na spocie odpaliłem bota wyskoczyło mi te małe okienko z F9 = Start F10 = Stop po naciśnięci f9  bot nie zaczyna atakować a po naciśnięciu ok też się nic nie robi proszę o odpowiedź z góry dzięki

Opublikowano

Uruchom jako administrator i podaj jaki masz system jak nadal nie działa.

Kilknij najpierw ok w tym okienku, potem zaktywuj okienko NT i dopiero wciśnij F9

Tysiące lat wojen, ani jednego dnia pokoju,

pytam czy to skończy się.

 

Zegarek BB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...