Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OnlySpeak.pl | Baw się, śmiej i rozmawiaj!


Mezir

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Baw się, śmiej i rozmawiaj!

 

Witam bardzo serdecznie. Zapewne zaglądając w ten temat, poszukujesz dobrego serwera Team Speak, gdzie podczas gry, bądź nie - będziesz mógł porozmawiać w spokoju ze znajomymi. Dobrze trafiłeś - mamy zaszczyt przedstawić OnlySpeak, czyli nowy serwer tworzony z pasją, który jest właśnie dla Ciebie!
 
Zapewne właśnie pomyślałeś 'kolejny nudny serwer', jednak to nie nasza bajka! Postanowiliśmy zrozumieć użytkowników i ich potrzeby, dlatego też jesteśmy stuprocentowo otwarci na propozycje, sugestie czy opinie - nawet te negatywne.
 
Doświadczenie może i również nie jest zbyt wysokie, jednak uczymy się na błędach i codziennie dodajemy nowe aktualizacje, które urozmaicają przesiadywanie na Naszym serwerze.
 
Do zaoferowania mamy:
* Aktywną i niosącą pomoc administracje;
* Wysoką jakość rozmów na kanałach prywatnych jak i publicznych;
* Strefę gier;
* Strefę rozrywki;
* Ponad 80 różnych dostępnych rang;
* Mile spędzony wieczór;
 
Aktualnie również trwa nabór do administracji Naszego serwera - gorąco zachęcamy do składania podań na naszym forum, czy też zgłaszania swojej kandydatury do administracji.
 
Adres IP:

ts3.onlyspeak.pl

Adres strony:

OnlySpeak.pl

Sloty: 256
Licencja 'non-profit (Sponsorship License)'.

 

Opublikowano

Polecam, miła administracja tylko że ilość slotów moim zdaniem za mała :)

 

Ilość slotów będziemy zwiększać wraz z liczbą przybywających użytkowników.  ;)

Opublikowano

Naprawdę godny polecenia serwer!

Administracja nie zwraca zbytnio uwagi na mutacje i na głos :)

Wszystko pięknie poukładane!

Ludzie są.

Polecam wszystkim!­

aw

Opublikowano

Pewnie już został zgłoszony. -- > License:Non-profit license

 

@mezir95

Szkoda czasu robic publika na licencji darmowej :)

 

Sponsorship License drogi Panie.  ^_^

Opublikowano

Reklamują się na innych TS3 które mają licencje AAL ,a wy macie licencje Non-Profit. Ktoś może napisać do Supportu i macie BlackListe [*] :)

 

// Edit

 

Sponsorship License drogi Panie.  ^_^

 

Rozumiesz to pojęcie?

Sponsorship License od zwykłej non-profit różni się tym, że można na niej działać publicznie, a jeśli nadal masz wątpliwości, to  proszę pisać do supportu teamspeak.

 

"Reklamują się na innych TS3" - skąd Ty takie rzeczy wiesz człowieku? Co siedzisz jednocześnie na kilkunastu serwerach? Po za tym administracja nie ma wpływu na głupotę, co niektórych użytkowników, którzy wybierają taką metodę reklamy.

 

Pozdrawiam. :)

Uczeń
Opublikowano

Administracja ogarnięta Kanały ładnie po ustawiane etc ładne  Nic tylko Polecić :)

579571423327107377857.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...