Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: [Tut] Jak Uruchomić Expboty Easymetin2 Lonely - Wszystkie Wersje


Gość Mounthains

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pobieramy net frameworka 3.5 z tematu o bocie.

 

 

to podaj te linki, bo inaczej temat zbędny

Opublikowano

Działa, tylko nie ma opcji autologinu jak w starym lonley (tak ma być?). Możesz dopisać, że na SP3 również działa i pije potki.

Opublikowano

Słucham? Wymieniłem swoje opinie i tyle, całą sprawe już mam obcykaną. A teraz to kończe ten temat i tyle. A co miałem przyznać, że się nie postarał jak tak nie jest? Żałosne kolego oO

3f0322152d.png

Scorpion to ja (burning-brushes.pl) ;P

Jack'u Sparrow'ie, czy lękasz się śmierci?!?! - Davy Jones

Kapitanie, Jacku Sparrowie, i nawet niewiesz jak. - Kpt. Jack Sparrow.

Tekst którego mogę słuchać latami xD.

NIE ZALEŻY MI NA TYCH DUPNYCH PLUSACH CZY MINUSACH KROPKA.

Opublikowano

Już myślałem, że mi odpisywałeś ale przeczytałem posta nad Tobą i sie uspokoiłem xDD

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Mam pytanie .

Skad mam wiedziec ktora instrukcja sie posluzyc

 

Mam Windows XP Home Edition Wersja 2002 Dodatek Service Pack 3

 

Wedlug ktorego mam sie poslugiwac ?

 

Za pomoc + .

×
×
  • Dodaj nową pozycję...