Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Składanie kompa - ktoś, coś ?


heart92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam zamiar złożyć sobie PC-ta typowo do gier bo na lapku już mi nowsze produkcje nie odpalają. 
Mam kilka części ze starego kompa i pytanie do was ile według was trzeba przeznaczyć na podkreślam średniego kompa do GEJMINGU :D

Nie mam wygórowanych wymagań chodzi mi o gry typu BF 3/4 GTA IV, itd itp. 

Oczywiście chciałbym żeby gry nie ścinały tak na medium ustawieniach. 

Do dyspozycji jak już mówiłem pozostało mi kilka starych części, ale chyba sam syf, może uda się sprzedać chociaż ? 
Karta Radeon hd 3650
Procek nie jestem pewien, ale chyba intel i3 2x 2,8. 
Płyta główna do wymiany raczej bo nie obsługuje nawet ramu DDR3. 
Ram tak samo do pieca bo 1gb DDR2. 
Mam jakieś wentylatorki, zasilaczy kilka, i jakieś pierdołki. 
Można to sprzedać albo jakoś wykorzystać? 

W nowym PC myślałem o procku Pentium intel g850 2 x 2,9 
Kartę obczajałem Radeon R7 250 2gb DDR3 
Ale nie wiem czy to wgl. da się jakoś połączyć? 
Polecicie jakieś części ?? 

Z góry dzięki :) 
 

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

Nie wiem sam jaki :D coś koło 1,5k bym chciał nie więcej .

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

dzięki wielkie chłopaki :D 

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

 

bez napędu ale w coś tam pograsz. chyba że ten twój i3 którego masz jest na 1150 to złoże coś lepszego :)

http://www.morele.net/inventory/info/wrtxM5/

XDDD, pisze ze jego "i3" nie obsluguje ddr3, a ty sadzisz ze to "cos" moze byc na 1150, smiesznie

po pierwsze podaj dokladnie co masz i budzet by myslec o czymkolwiek

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...