Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: [Tut] Jak Uruchomić Expboty Easymetin2 Lonely - Wszystkie Wersje


Gość robo12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam,wcześniej wgrałem ,sam o tym myślałem ze coś z javą ale nie :]

 

 

edit

 

bota mam dobrego,nie trzeba upać :]

 

kombinujmy dalej ...

Opublikowano

Skoro masz dobrego i nie pomaga Ci to, co napisałem to już w ogóle nie mam pomysłu jak to naprawić. W ogóle i się nie uruchamia GUI.. Restartowałeś kompa po instalacji?

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Juz ślę. Będzie edit.

 

===EDIT===

Link na PW.

 

===EDIT2===

Zobacz z wyłączonym pakietem bezpieczeństwa,

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

DZIAŁA ,tylko locale DE musialem wrzucicz z OBIEMA [PL I DE nie dzialalo]

 

tylko pot nie łyka :<

Opublikowano

Dzisiaj opublikuje nową wersje bota wraz z nową modyfikacją. Zrobię też nowe locale_pl i wstawię najnowsze locale_de. Zobaczymy wtedy. Więc info w tym temacie.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Witam uzytkownikow

 

Mam taki problem wlaczam bota i dobijam 5 lvl i chce isc po skille biore i sie wylacza tak jest np na innych kontach gdzie skille juz sa i bot niechce sie wlaczyc moglby mi ktos o co w tym chodzi?

b3a4650c2e093e51.jpg
Opublikowano

Witam uzytkownikow

 

Mam taki problem wlaczam bota i dobijam 5 lvl i chce isc po skille biore i sie wylacza tak jest np na innych kontach gdzie skille juz sa i bot niechce sie wlaczyc moglby mi ktos o co w tym chodzi?

Konkretnie to locale_de.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Mam identyczny problem jak DzonyPL włącza się gra na górnym pasku gry nazwa okna zmienia się z Metin2 na easymetin(coś tam)i nick,

w tym momencie widze wszystko (miasto i budynki ale ani mojej ani żadnej innej postaci nagle całkowita przycinka i nic. Chce też dodać że wczoraj i przedwczoraj bot chodził bez zarzutu.

Zrobiłem 3 razy reinstal Metina i bota nawet sciągnąłem najnowszą wersję na niemca i też nie działa. Proszę o POMOC

AAA sorki za ten post nie zauważyłem że trzeba wkleić locale de, a ja wkleiłem same PL dzięki wielkie

2mo740k.jpg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...