Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak "zdobyć" arte 105 leFH18B2 i dodatek do gry... ;-)


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Choć tytuł trochę mylący, to naprawdę za "niewielkie" pieniądze możemy kupić (zdobyć) UNIKATOWĄ arte francuską poziomu V.

 

Anno_105_leFH18B2.png

105 leFH18B2

 

Ta wyśmienita arta, jak na swój poziom, jest do kupienia w zestawie (dodatku do gry-karcianki WofT: Rush) o nazwie

World of Tanks: Rush - Drugi Front

już za niecałe 50 PLN!!!

sklep REBEL.pl:

http://www.rebel.pl/product.php/1,1295/96737/World-of-Tanks-Rush-Drugi-Front.html

 

salony Empik:

 

http://www.empik.com/world-of-tanks-rush-drugi-front-rozszerzenie-rebel,p1105948969,zabawki-p

 

Za tą cenę dostajemy :

 

  • zestaw wielu kart / dodatków, które stanowią rozwinięcie lub uzupełnienie kart i gry z wersji podstawowej oraz nową nację Wielką Brytanię !
  • KOD na francuską arte V t. 105 leFH18B2 do użycia w grze komputerowej World of Tanks :D

test

 

 

Opublikowano

Ja chyba kupię, bo ta arta jak OP.

 

Jakiś zmian się doczekała? bo kiedyś to taka średnia to ona była

76561198001815076.png
Opublikowano

Jakiś zmian się doczekała? bo kiedyś to taka średnia to ona była

I dalej nie jest OP. Działo ma jakie miała, nic w niej nie ruszali.

Ok, ma fajną parabolę lotu pocisku, ale wiele nie zadaje.

Opublikowano

I dalej nie jest OP. Działo ma jakie miała, nic w niej nie ruszali.

Ok, ma fajną parabolę lotu pocisku, ale wiele nie zadaje.

 

Potrafi walnąć za sporo + szybko przeładowuję.

Opublikowano

Potrafi walnąć za sporo + szybko przeładowuję.

Potrafi

Raz na ruski miesiąc walnie 400 i to tylko w papierowy czołg, chociaż i tak w papiery po 200 wali

Raz 3 strzały musiałem oddać, żeby T67 czy jak to tam przemianowali zabić

Fajne jest to, że zazwczaj detrack i kończysz, ale zanim trafisz to naprawdę...

Opublikowano

Potrafi

Raz na ruski miesiąc walnie 400 i to tylko w papierowy czołg, chociaż i tak w papiery po 200 wali

Raz 3 strzały musiałem oddać, żeby T67 czy jak to tam przemianowali zabić

Fajne jest to, że zazwczaj detrack i kończysz, ale zanim trafisz to naprawdę...

 

Mimo wszystko przeładowuję bodajże  + 12 sekund co może dużo w randomie zrobić.

Opublikowano

Kupione :)

Kupiłem praktycznie ze względów kolekcjonerskich. Cena wysoka i mala ;), ale taniej nie będzie. Do niedawna na eBay chodzily za 250-280 zl. Z drugiej strony za 50zl troche golda juz jest, tylko co tak naprawde (jaki czolg-rozsądny) można za to kupic ;)

A, no i nie zapominajmy o kartach (dodatku) :)

test

 

 

Opublikowano

Kupione :)

Kupiłem praktycznie ze względów kolekcjonerskich. Cena wysoka i mala ;), ale taniej nie będzie. Do niedawna na eBay chodzily za 250-280 zl. Z drugiej strony za 50zl troche golda juz jest, tylko co tak naprawde (jaki czolg-rozsądny) można za to kupic ;)

A, no i nie zapominajmy o kartach (dodatku) :)

 

I pomyśleć że miałem jej nie kupować jak jeszcze była w sklepie i to na promocji.

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...