Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

» CS-Apocalypto ● ZombieMod - Obecnie jedyny serwer zombie do CS:S w Polsce!


Byfoorgame

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

r


 


e


 


k


 


l


 


a


 


m


 


a


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Cs-Apocalypto


Obecnie jedyny serwer Zombie-Mod do CS:S w Polsce!


 


 


 


 


OTWARCIE:


 


Otwarcie serwera nastąpi dziś (27.02.2014r.), o godzinie 16:45.


Zachęcamy do zapraszania kolegów/koleżanek, gdyż o serwerze


nikt jeszcze nie wie.


 


 


CO OFERUJEMY?


 


Przede wszystkim świetną atmosfere, jak w filmach apokaliptycznych.


Świetnie dobrana muzyka, oraz odgłosy umilają rozgrywkę.


 


Stoimy na bardzo dobrym hostingu, więc lagów u nas nie zobaczycie


 


Posiadamy dużo klas Zombie i ludzi do wybrania, więc nie będziecie się


nudzili.


 


Grę umilą również mrożące krew w żyłach modele potworów.


 


Na serwerze jest ponad 40 map typu Zombie-Mod i Zombie Escape.


 


 


DANE SERWERA:


 


NAZWA SERWERA: Cs-Apocalypto: Zombie-Mod


TYP: Zombie-Mod (Pierwszy do CS:S w Polsce!)


SLOTY: 12 (Oczywiście gdy będzie trzeba to ustawimy więcej)


IP SERWERA: 80.72.38.186:27085


HASŁO: Jest wlaczone tylko do czasu otwarcia.


FAST-DOWNLOAD: Tak


WERSJA: Non-Steam/Steam v34


 


Już wkrótce powstanie forum serwera.


Rangi vip wkrótce do kupienia.


 


ZAPRASZAMY!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...