Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuję porad dla nowego gracza


PietruszkowyTV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , niedawno pobrałem sobie Need for speeda  worlda , i nie wiem jak zacząć . Ktoś da jakieś porady jak zacząć ???? Pozdrawiam

 

post-1349140-0-35845200-1424984138_thumb.jpg

1fvjwk.png

Masz pytania ? pisz mi na pw , a na pewno odpisze :)    Nie zapomnij też dać + :)

Opublikowano

Kup sobie VW Scirocco. Kup do niego części aby mieć 249 pkt, daj umiejętności ''wydłużenie perfekcyjnego startu (12500 za sztukę, każda dodaje po 1sekundzie), włóż 5 sztuk, tak aby wymaksować. Na początku wyścigu trafiaj w to zielone. Tyle.

Opublikowano

Kup sobie VW Scirocco. Kup do niego części aby mieć 249 pkt, daj umiejętności ''wydłużenie perfekcyjnego startu (12500 za sztukę, każda dodaje po 1sekundzie), włóż 5 sztuk, tak aby wymaksować. Na początku wyścigu trafiaj w to zielone. Tyle.

Silvia > scirocco

Opublikowano

Na początek kup VW Scirocco(prowadzi się trochę trudno, ale ma lepsze osiągi) lub Nissana Silvię(lepsze prowadzenie, nieco słabsze osiągi) i podnieś wybrany samochód do overallu 249..

Żeby szybko zarobić polecam jeździć w kółko ucieczkę "High Stakes". Potem polecam zbierać sobie kasę od razu na jakieś porządne auto - na obecną chwilę najlepszym autem za IGC jest Lamborghini Murcielago Lp-670 SuperVeloce.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Silvia > scirocco

Nope. Scirocco to jest koks. Wygra na każdej prostej jego p. maksymalna równa 219 przy 249 pkt ov. bije każdego. W zakręty wystarvzy wejść szerokim łukiem aby nie stracić prędkości i hop. Wygrana

Opublikowano

Ok , dzięki za porady , z   wszystkich na pewno skorzystam :) 

­

1fvjwk.png

Masz pytania ? pisz mi na pw , a na pewno odpisze :)    Nie zapomnij też dać + :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...