Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] FunnyGuilds - jak zrobić listę graczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz dodać zmienną Player do tego :D
 

P.S

Nad player-list: masz chyba wszystkie zmienne do tabu :)

Nm2aWDv.png

Pomogłem? Zostaw "Lubię to" pod postem!

Opublikowano

jak masz np:

 

  47: '{PLAYER}'

Tak musisz zrobić. Jeżeli chcesz technika podaj mi skype na PW :)

Nm2aWDv.png

Pomogłem? Zostaw "Lubię to" pod postem!

Opublikowano

@dr.haus
Tak wyzywać to sobie możesz kolegów nie mnie.Pisze to co autor tematu oczekuje,więc z łaski swojej nie wtrącaj się jeżeli nie wiesz o co chodzi :) [ułomny to może ty jesteś bo ja podałem mu link do tablist i na nich może się wzorować -.-]

Opublikowano

Ok. Dzięki wielkie. Co prawda chodziło mi o to żeby była lista graczy on-line np:

 

Gracz 1       Gracz 2     Gracz 3

Gracz 4       Gracz 5     Gracz 6

 

i.t.d Ale twój post jest bardzo "fajny".Więc dziękuję ci bardzo i oczywiście like masz. :)

Na pewno mi się przyda.

2.png

Opublikowano

@dr.haus

Tak wyzywać to sobie możesz kolegów nie mnie.Pisze to co autor tematu oczekuje,więc z łaski swojej nie wtrącaj się jeżeli nie wiesz o co chodzi :) [ułomny to może ty jesteś bo ja podałem mu link do tablist i na nich może się wzorować -.-]

Nie masz tu nic do gadania. Każdy w internetach może robić to co chce.

Nm2aWDv.png

Pomogłem? Zostaw "Lubię to" pod postem!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...