Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(OFF TOPIC ) Pomocy :D proszę o nie usuwanie tematu


SeXPeke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 


Witam dzisiaj rano ukradłem z kolegą słuchawki warte 54 euro ( 200 coś PLN ) Mieszkam w Irlandi


 


Zrobilismy to tak że on mnie zasłonił a ja wyrwałem taki zabeczpiecznik, musiałem to zrobić bo by mnie laser wykrył schowałem pod kurtkę wyszedłem nic się nie włączyło 


 


Teraz pytanie jaka jest szansa że mnie jakoś wykryją ?


 


Mój kolega zrobił identycznie i nic nie dostał , mam się czego bać już mineło 10 H i nic


 


Naprawdę nie chce już tego robić ale rodzina biedna a marzyłem o nich 


 


Jest szansa że będą mnie ścigać ?


 


Jaka jest szansa że jeśli mnie zakrył to mnie nakryją ?


 


dziwnie się z tym czuje i mam stracha



 

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

Proste, że Cię wykryją..zbadają odciski palców lub odcisk buta, na sto procent zostawiłeś też jakiś ślad biologiczny w owym sklepie, stary lepiej wyjedź z miasta.

 

Jeśli dziwnie się z tym czujesz nie kradnij ;)

 

PS. myślę, że Bozia Cię skarze w odpowiednim momencie <3 

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

Opublikowano

ale opakowanie też wziąłem mój kolega to zrobił i nic ...


jakby co ukradłem w tesco


PS : mój kolega już to ma miesiąc i nic

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

A nie dotykałeś niczego innego w sklepie/miałeś na sobie rękawiczki ? Nie zgubiłeś żadnego włosa ? 

W sklepie pewnie były kamery, Twoją japę kolega odpowiednio pokrył ?

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

Opublikowano

tak powiedział że już kradł dużo razy i ma doświadczenie najpierw sprawdziliśmy teren czy nikogo nie ma i czy kamerzysta jest nie było zasłonił mnie i wszystko pod kurtkę włożyłem wyżuciłem gdzieś tylko metalowy zabezpiecznik ;)

 

Nie dotykałem niczego innego

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

Ach skoro tak to nie masz się czego obawiać :) Do więzienie nie pójdziesz, lecz strzeż się kary BOSKIEJ -_-

 

A swoją drogą mogłeś jeszcze słownik ortograficzny zajebać...

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

Opublikowano

:DD z tym drugim masz racje , ale nie chce juz krasc mam nauczke i mam ciarki na d***e dzieki za odpowiedz moze mnie nie zlapia ;D

 

Czyli że teraz już nie mam się czego bać ? @proZac

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

Nie, ciesze się że zrozumiałeś swój błąd i wróciłeś na drogę prawdy i sprawiedliwości :)

Wyspowiadaj się jeszcze z tego nikczemnego czynu i będziesz niemal świętym człowiekiem :)

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

Opublikowano

Haha i tak przez dlugi czas bede sie mial na sumieniu no bo 220 zyla to duzo jest

 

a tak btw sluchawki za swietne :D

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

Haha i tak przez dlugi czas bede sie mial na sumieniu no bo 220 zyla to duzo jest

 

a tak btw sluchawki za swietne :D

Bedziesz sie smażył w piekle xDDDDDD

Opublikowano

To wiem naprawde zaluje ale jestem z biednej rodziny a natka by mi tego nigdy nie kupila zazdrosc zw.inni to maja mnie do tego zmusila

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

To wiem naprawde zaluje ale jestem z biednej rodziny a natka by mi tego nigdy nie kupila zazdrosc zw.inni to maja mnie do tego zmusila

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

To wiem naprawde

zaluje ale jestem z biednej rodziny a natka by mi tego nigdy nie kupila zazdrosc zw.inni to maja mnie do tego zmusila

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

To wiem naprawde

zaluje ale jestem z biednej rodziny a natka by mi tego nigdy nie kupila zazdrosc zw.inni to maja mnie do tego zmusila

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

To wiem naprawde

zaluje ale jestem z biednej rodziny a natka by mi tego nigdy nie kupila zazdrosc zw.inni to maja mnie do tego zmusila

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

Omg przepraszam ze taki double post zacial mi sie telefon i tak wyszlo

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

chyba sobie żarty robicie, jeżeli ukradłeś coś i nie widać tego na kamerze + nikt tego nie widział to nie ma opcji że się wsypiesz :)

Sygnatura.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...