Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc i nie usuwanie tematu


SeXPeke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj rano ukradłem z kolegą słuchawki warte 54 euro ( 200 coś PLN ) Mieszkam w Irlandi

 

Zrobilismy to tak że on mnie zasłonił a ja wyrwałem taki zabeczpiecznik, musiałem to zrobić bo by mnie laser wykrył schowałem pod kurtkę wyszedłem nic się nie włączyło 

 

Teraz pytanie jaka jest szansa że mnie jakoś wykryją ?

 

Mój kolega zrobił identycznie i nic nie dostał , mam się czego bać już mineło 10 H i nic

 

Naprawdę nie chce już tego robić ale rodzina biedna a marzyłem o nich 

 

Jest szansa że będą mnie ścigać ?

 

Jaka jest szansa że jeśli mnie zakrył to mnie nakryją ?

 

dziwnie się z tym czuje i mam stracha

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

Jeśli zrobiłeś to w innym mieście to mała, po prostu nie chodź tam i tyle. Co ci da strach jak już to zrobiłeś? Jeśli chcesz się bratać z marginesem, nie pisz o tym tu, zakładam że jest tu mało złodziejaszków, a przynajmniej tych nie internetowych.

Opublikowano

Pewnie jest to wszystko nagrane, więc przekażą nagranie policji, może na dodatek wywieszą twoją mordę na drzwiach.

Bóg to twoje sumienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...